2019.04.18 07:08

Tašką surinkęs Sabonis kartu su „Pacers“ patyrė antrąjį pralaimėjimą iš eilės serijoje su „Celtics“

LRT.lt 2019.04.18 07:08

Antrąją nesėkmę NBA Rytų konferencijos pirmojo etapo serijoje patyrė Indianos „Pacers“ klubas su lietuviu Domantu Saboniu. Nate`o McMillano auklėtiniai dvikovoje Bostone 91:99 (33:29, 17:23, 29:16, 12:31) turėjo pripažinti šeimininkų „Celtics“ pranašumą.

Serijoje iki keturių pergalių „Pacers“ atsilieka rezultatu 0:2. Kitos dvejos serijos rungtynės bus žaidžiamos Indianoje. Trečiasis serijos susitikimas bus žaidžiamas balandžio 20 d. nuo 3:30 val. ryto Lietuvos laiku.

D. Sabonis dvikovoje pelnė mažiausiai taškų šiame sezone. „Celtics“ gynyba šįkart neutralizavo aukštaūgį „Pacers“ puolimo schemose – D. Sabonis pelnė tik 1 tašką (0/1 metimo, 1/2 baudų), atkovojo 5 kamuolius ir atliko 5 rezultatyvius perdavimus. Pirmajame serijos mače lietuvis buvo surinkęs 7 taškus.

Iki ketvirtojo kėlinio Indianos ekipa nesusidūrė su prasto puolimo problema, kuri žudė „Pacers“ krepšininkus pirmųjų serijos rungtynių antrojoje dalyje.

Po Darreno Collisono ir Bojano Bogdanovičiaus inicijuoto spurto 10:0 „Pacers“ trečiajame ketvirtyje pirmavo 70:58. Dažnai klydę „Celtics“ nesugebėjo sumažinti savo atsilikimo iki pat lemiamo kėlinio pradžios – 68:79.

Svečiai duobės dvikovoje neišvengė. Ketvirtojo ketvirčio pradžią „Celtics“ pažymėjo galingu Kyrie Irvingu žaidimu ir spurtu net 16:0, po kurio šeimininkai išsiveržė į priekį – 86:82. Trimis iš eilės tritaškiai atsakiusi „Pacers“ likus žaisti kiek daugiau nei dvi minutes išsiveržė į priekį – 91:89.

„Celtics“ atsakė Jaysono Tatumo tritaškiu ir Gordono Howardo dvitaškiu ir šeimininkai likus žaisti 12,1 sekundės pirmavo trimis taškais – 94:91.

Visgi bandydami išsimesti kamuolį „Pacers“ suklydo, o jau savo atakos metu galingai su B. Bogdanovičiaus pražanga iš viršaus krovęs J. Tatumas sudėliojo visus taškus ant „i“ susitikime -  97:91. Netrukus Indianos ekipa dar sykį prarado kamuolį, o pergalę šeimininkams įtvirtino G. Haywardo baudų metimai – 99:91.

Bostono „Celtics“: Kyrie Irvingas 37 taškai, Jaysonas Tatumas 26, Gordonas Haywardas 13.

Indianos „Pacers“: Bojanas Bogdanovičius 23, Thaddeusas Youngas 15, Darrenas Collisonas ir Tyreke`as Evansas po 13.