2019.04.17 21:51

Buvusio žalgiriečio vedamas Turkijos klubas pergale pradėjo Eurolygos atkrintamąsias

LRT.lt2019.04.17 21:51

Pergale Eurolygos ketvirtfinalio seriją pradėjo namuose rungtyniavusi Stambulo „Anadolu Efes“ ekipa 75:68 (26:15, 14:21, 18:13, 17:19) įveikusi „Barcelona“ krepšininkus. Serijoje iki trijų pergalių Ergino Atamano auklėtiniai išsiveržė į priekį 1:0. Antrosios serijos rungtynės Stambule bus žaidžiamos penktadienį.

Jau sužaidus tik kiek daugiau nei keturias minutes susitikime šeimininkai buvo priekyje dviženkliu taškų skirtumu – 15:4. Šią persvarą „Anadolu Efes“ išlaikė iki pirmojo kėlinio pabaigos – 26:15.

Antrajame ketvirtyje po penkių iš eilės Kevino Pangoso taškų iš turkų ekipos pranašumo buvo likę tik du taškai – 28:26. „Anadolu Efes“ į priekį tempė 7 taškus iš eilės rinkęs Tiboras Pleissas, o prie jo prisijungę komandos draugai padėjo Stambulo klubui išlaiki persvarą po dviejų kėlinių – 40:36.

Po ilgosios pertraukos „Anadolu Efes“ palengva grįžo prie dviženklio pranašumo, kurį komanda pasiekė po Bryanto Dunstono dvitaškio – 57:47. Šeimininkai po trijų kėlinių pirmavo 9 taškais – 58:49.

Ketvirtojo ketvirčio metu Stambulo ekipai pirmaujant 12 taškų skirtumu (71:59), „Barcelona“ surengė lemiamą varžovų krepšio spurtą ir per porą minučių priartėjo – 66:71. Tiesa, tai buvo viskas, ką rungtynėse pavyko pasiekti Svestilavo Pesičiaus auklėtiniams – per likusį laiką „Anadolu Efes“ įtvirtino savo pranašumą ir iškovojo pergalę – 75:68.

Stambulo „Anadolu Efes“: Vasilije Micičius 21 (7 rez. perd., 30 naud. b.), Shane`as Larkinas ir Adrienas Moermanas po 12, Bryantas Dunstonas 11.

„Barcelona“: Ante Tomičius 14, Thomas Huertelis ir Kevinas Pangosas po 12.