Sportas

2019.04.17 10:52

Solksjaeras žiūri realybei į akis: „Manchester United“ laukia ilgas persitvarkymas

LRT.lt2019.04.17 10:52

„Manchester United“ vyriausiasis treneris Ole Gunnaras Solskjaeras pripažino, kad jo komandos laukia ilgas persitvarkymo procesas po to, kai komanda dviejų rungtynių serijoje patyrė didžiausią nesėkmę klubo istorijoje.

Du Lionelio Messi ir vienas Philippe`o Coutinho tikslūs smūgis Barselonoje svečius parbloškė 3:0, o prie šio rezultato pridėjus ir pirmame mače Mančesteryje iškovotą pergalę 1:0 darosi akivaizdu – Anglijos ekipai, norint pasivyti Europos grandus, darbo yra daugiau nei pakankamai.

„Toliau dirbame savo darbą, bendraujame su žaidėjais, tariamės, kaip vieni iš kitų galime išgauti maksimumą ir sukurti puikią atmosferą komandoje, – pripažino O. G. Solskjaeras. – Turime tikrai gerus žaidėjus neblogai padirbėjome, patekę į Čempionų lygos ketvirtfinalį ir kovodami dėl vietos „Premier“ lygos ketverte. Tačiau mums reikia permainų.

Žinome, kad mūsų laukia didelis darbas. Nuo pat pradžių sakiau, jog viskas nepasikeis per naktį ir mums reikės bent kelių sezonų, norint pasiekti „Barcelonos“ ir kitų geriausių klubų lygį“.

Kalno, į kurį Mančesterio komandai reikės įkopti, aukštį parodo ir to paties L. Messi pasirodymas, puikiai priminęs, kodėl argentinietis penkis kartus yra pripažintas geriausiu pasaulio futbolininku.

„Jis yra išskirtinis talentas, – komplimentų L. Messi negailėjo Anglijos ekipos treneris. – Kartu su Cristiano Ronaldo paskutinį dešimtmetį jie yra geriausi pasaulio futbolininkai. Šiose rungtynėse jis pademonstravo, kodėl taip galvoju ir kodėl „Barcelona“ yra laimėjusi tiek daug Čempionų lygos titulų. Kai tik jis gauna kamuolį aplink baudos aikštelę jis visada sužais šaltrakraujiškai ir, deja, šiame mače jis buvo lemiamas faktorius“.

Mums svarbus tikslumas ir sklandi tekstų kalba. Jei pastebėjote klaidų, praneškite portalas@lrt.lt.