2019.04.17 07:13

Tris kėlinius pirmavę „Spurs“ su Motiejūnu krito Denveryje

LRT.lt2019.04.17 07:13

Donatas Motiejūnas po beveik trijų metų pertraukos pelnė taškus NBA atkrintamosiose, tačiau tai apkartino San Antonijaus komandos pralaimėjimas. Greggo Popovichiaus auklėtinai Denveryje tris kėlinius turėjo iniciatyvą, tačiau ketvirtajame subyrėjo ir patyrė nesėkmę 105:114. Serijos iki keturių pergalių rezultatas dabar tapo 1:1.

Lietuvis į aikštę tarsi tradiciškai žengė jau tada, kai laimėtojas buvo aiškus ir per kiek daugiau nei minutę spėjo išmesti du metimus, iš kurių vienas pasiekė tikslą, ir pelnė 2 taškus.

Didžiąją rungtynių dalį solidžiai rungtyniavę „Spurs“ krepšininkai ilgą laiką turėjo iniciatyvą savo rankose, o antrojo kėlinio viduryje buvo pabėgę net ir 19 taškų persvara (42:23).

Denverio krepšininkus į priekį vedė didžiąją mačo dalį tylėjęs Jamalas Murray`us.

Gynėjas per pirmus tris kėlinius buvo surinkęs vos tris taškus ir prametęs visus aštuonis metimus iš žaidimo, tačiau driokstelėjo paskutiniame kėlinyje, kai ėmėsi iniciatyvos, į krepšį siuntė vieną metimą po kito ir iš viso surinko 21 tašką.

Solidžiai J. Murray`ui talkino ir pagrindiniai pagalbininkai Gary Harrisas, Paulas Millsapas ir Nikola Jokičius – visi trys krepšininkai peržengė dvidešimties pelnytų taškų ribą.

Serija dabar keliasi į San Antonijų ir šis faktas Denverio ekipai nieko gero nežada, mat komanda Teksaso ekipos arenoje nėra laimėjusi nuo 2012-ųjų. Pirmosios rungtynės vyks naktį iš ketvirtadienio į penktadienį.

„Nuggets“: Jamalas Murray 24, Gary Harrisas 23, Nikola Jokičius 21 (13 atk. kam., 8 rez. perd.), Paulas Millsapas 20 (7 atk. kam.), Monte Morrisas 11;

„Spurs“: DeMaras DeRozanas 31 (11/19 met., 7 atk. kam.), LaMarcusas Aldridge‘as 24 (8 atk. kam.), Derrickas White‘as 17;