2019.04.17 07:02

Visas rungtynes dominavę „Raptors“ išlygino serijos rezultatą

LRT.lt2019.04.17 07:02

Kawhi Leonardas užtikrintai ėmėsi lyderio vaidmens, jam puikiai talkino pirmose rungtynėse tylėję Kyle`as Lowry, o jų vedami Toronto „Raptors“ antrose Rytų konferencijos pirmojo etapo rungtynėse namuose 111:82 sudorojo Orlando „Magic“ komandą ir išlygino serijos iki keturių pergalių rezultatą 1:1.

Daugiausiai prie pergalės prisidėję Kawhi Leonardas surinko 37 taškus ir galėjo pasigirti solidžiu pataikymu – 11/14 dvitaškių, 4/8 tritaškių ir 3/3 baudų.

Įdomu ir tai, kad jau pirmame kėlinyje jis gana anksti užsidirbo antrąją asmeninę pražangą, tačiau treneris jam leido žaisti ir už tai jis atsidėkojo puikiai.

Po slogaus pirmojo mačo reabilitavosi ir Kyle`as Lowry, Įžaidėjas rungtynėse pelnė 22 taškus, atliko 7 rezultatyvius perdavimus ir perėmė 4 kamuolius.

Toronto krepšininkai nuo pat mačo pradžios šovė į priekį, laimėjo visus kėlinius ir nepaliko oponentams rimtesnių galimybių pagalvoti apie pergalę. Didžiausias „Raptors“ pranašumas vienu metu buvo pasiekęs 34 taškus.

Dabar serija keliasi į Orlandą – artimiausios dvejos rungtynės vyks būtent ten. Pirmosios iš jų – naktį iš penktadienio į šeštadienį.

„Raptors“: Kawhi Leonardas 3, Kyle‘as Lowry 22 (7 rez. perd.), Pascalis Siakamas 19 (10 atk. kam.), Serge‘as Ibaka 13;

„Magic“: Aaronas Gordonas 20, Terrence‘as Rossas 15, Evanas Fournier;