2019.04.16 07:26

Klubo rekordus gerinę „76ers“ krepšininkai nušlavė „Nets“ ir išlygino serijos rezultatą

LRT.lt2019.04.16 07:26

Rytų konferencijos ketvirtfinalio antrose rungtynėse įspūdingą pergalę rezultatu 145:123 (34:28, 31:36, 51:23, 29:36) iškovojo Filadelfijos „76ers“ klubas namuose sutriuškinęs Bruklino „Nets“. Serijoje iki keturių pergalių Filadelfijos ekipa išlygino rezultatą 1:1.

Bretto Browno auklėtiniai dvikovoje surinkęs net 145 taškus pagerino 51-erius metus gyvavusi klubo rezultatyvo rekordą atkrintamosiose. Ankstesnis pasiekimas – 141 užfiksuotas dar 1967 m. Filadelfijos klubo susitikime su tuometine San Francisko „Warriors“. Kitas klubo rekordas – 51 taškas per kėlinį atkrintamosiose.

Šeimininkų gretose trigubą dublį surinko Benas Simmonsas. Austras pelnė 18 taškų, atkovojo 12 kamuolių bei atliko 10 rezultatyvių perdavimų. Žaidėjas rungtynių metu demonstratyviai pridėjo delną prie dešinies ausies neva bandydamas išgirsti publiką, kuri nušvilpė komandą pirmose serijos rungtynėse, kurias „76ers“ pralaimėjo „Nets“ rezultatu – 102:111.

„Aš vis dar galvojau apie švilpimus pirmose rungtynėse, – po rungtynių su šypsena kalbėjo B. Simmonsas. – Labai mylių šį miestą.“

Po pirmosios mačo dalies šeimininkų persvara buvo tik minimali – 65:64. Visgi Joelio Embiido trečiajame ketvirtyje vedami Filadelfijos žaidėjai laimėjo kėlinį net 28 taškų skirtumu (51:23) ir atsakė į visus klausimus susitikime.

Kiti du serijos susitikimai kelsis į Brukliną.

Filadelfijos „76ers”: Joelis Embiidas 23, Tobias Harrisas 19, Benas Simmonsas 18, J.J. Redickas 17, Bobanas Marjanovičius 16, Mike`as Scottas 15.

Bruklino „Nets““: Spenceris Dinwiddie 19, D`Angelo Russellas 16, Rondae Hollisas-Jeffersonas 15, Shabazzas Napieras ir Carisas LeVertas po 13.