2019.04.15 23:30

Teterevkova varžybose Stokholme buvo tik per plauką nuo aukso

LRT.lt2019.04.15 23:30

Pirmadienio vakarą baigėsi keturias dienas Stokholme trukusios plaukimo varžybos „Swim Open Stockholm“. Paskutinę varžybų dieną sidabro medalį 100 m plaukimo krūtine rungtyje iškovojo Kotryna Teterevkova.

Lietuvė distanciją įveikė per 1:08.50 min ir tik penkiomis šimtosiomis sekundės dalimis nusileido vokietei Annai Elendt (1:08.45 min). Trečiąją vietą užėmė suoma Ida Hulkko (1:08.54 min). Kita mūsų šalies plaukikė Agnė Šeleikaitė į šios rungties finalą nepateko. Atrankoje A. Šeleikaitė užėmė 19-ąją vietą (1:11.77 min).

Vyrų 50 m plaukimo finale iki medalių šiek tiek pritrūko dviem lietuviams. 5-ąją poziciją užėmė Giedrius Titenis (27.52 sek), 7-ąją – Andrius Šidlauskas (28.32 sek).

Vyrų 50 m plaukimo laisvuoju stiliumi rungties „B“ finale olimpinį „B“ normatyvą įvykdė Tadas Duškinas (22.96 sek). Galutinėje plaukikų įskaitoje lietuvis liko 9-as.

Iš viso varžybose Stokholme Lietuvos atstovai iškovojo keturis medalius – prie K. Teterevkovos sidabro du sidabrinius medalius pridėjo Danas Rapšys (200 m ir 400 m. laisvuoju stiliumi rungtys), bronzą iškovojo Giedrius Titenis (50 m krūtine).