2019.04.15 07:09

„Trail Blazers“ nutraukė nesėkmingą seriją ir atkrintamosiose startavo pergalingai

LRT.lt2019.04.15 07:09

Pirmąją pergalę NBA Vakarų konferencijos atkrintamosiose varžybose iškovojo Porlando „Trail Blazers“ krepšininkai, savo namų arenoje 104:99 nugalėję Oklahomos „Thunder“ ekipą ir serijoje iki keturių pergalių išsiveržę į priekį 1:0.

Su šiuo laimėjimu Portlando ekipą nutraukė nemalonią seriją – nors į atkrintamąsias buvo patenkama kasmet, tačiau paskutinė pergalė ten buvo pasiekta dar 2016-aisiais metais, o po to sekė 10 pralaimėjimų iš eilės.

Nors šeimininkai iškart pabėgo dviženkliu skirtumu ir jau po pirmojo kėlinio pirmavo 39:25, tačiau po to Oklahomos ekipa pradėjo mažinti deficitą ir artėti prie varžovų.

Po pertraukos skirtumas buvo sumažėjęs iki 6 – 68:62, o paskutiniame kėlinyje – ir iki 3 taškų (80:77).

Nepaisant to, šeimininkai iniciatyvos iš rankų nepaleido, išlaikė pergalingą persvarą ir serijoje išsiveržė į priekį.

Ryškiai prie ekipos pergalės prisidėjo vienas geriausių sezono rungtynių sužaidęs „Trail Blazers“ centras Enesas Kanteris.

Šis įmetė 20 taškų, sugriebė net 18 atšokusių kamuolių ir lemiamais momentais traukė savo komandą į priekį.

Antrosios serijos rungtynės vyks ankstyvą trečiadienio rytą, 5 val. 30 min. Lietuvos laiku.

Trail Blazers“: Damianas Lillardas 30 (5/11 trit.), C. J. McCollumas 24, Enesas Kanteris 20 (18 atk. kam.), Al-Farouqas Aminu 10 taškų.

„Thunder“: Paulas George‘as 26 (10 atk. kam., 4 per. kam.), Russellas Westbrookas 24 (10 atk. kam., 10 rez. perd.), Stevenas Adamsas 17 (9 atk. kam., 3 per. kam.), Dennisas Schroderis 11 taškų.