2019.04.14 22:19

Tik 29 taškus antroje rungtynių dalyje sukrapštę „Pacers“ nesėkme pradėjo atkrintamųjų seriją

LRT.lt2019.04.14 22:19

Skaudžią nesėkmę pirmose NBA Rytų konferencijos ketvirtfinalio rungtynėse patyrė Domanto Sabonio atstovaujamas Indianos „Pacers“ klubas svečiuose 74:84 (20:20, 18:25, 8:26, 21:20) antroje susitikimo dalyje nepasipriešinęs Bostono „Celtics“ ekipai.

Serijoje iki keturių pergalių „Celtics“ ekipa išsiveržė į priekį rezultatu 1:0. Antrosios serijos rungtynės Lietuvos laiku vyks balandžio 18 d. nuo 2 val. ryto.

Lietuvis D. Sabonis ant parketo praleido 28 minutes bei surinko 7 taškus (3/9 dvitaškių, 1/2 baudų), atkovojo 9 kamuolius ir atliko 3 rezultatyvius perdavimus.

Dvikovoje Indianos klubas iš žaidimo atakavo viso labo tik 33 procentų pataikymu (28/84 metimų). „Pacers“ pataikė tik 6 tritaškius iš 27 bei realizavo tik 12 baudos metimų iš 21.

Nerezultatyviai prasidėjusioje rungtynėse „Pacers“, vedami du tritaškius pataikiusio Wesley Matthewso, susikrovė 8 taškų persvarą – 14:6. Nuo suolo žengęs Marcus Morrisas pagyvino „Celtics“ puolimą ir padėjo sumažinti atsilikimą nuo svečių iki minimumo – 13:14. Netrukus į aikštę žengė Domantas Sabonis, iškart pelnęs keturis taškus iš eilės – 20:18. Ketvirčio pabaigoje rezultatą baudų metimais išlygino M. Morrisas – 20:20.

„Pacers“ gretose antrąjį kėlinį 6 taškais iš eilės pradėjo Tyreke`as Evansas – 26:22. Indianos klubas nemažino apsukų ir po dar vienos puikios atkarpos nutolo dviženkliu skirutmu – 36:25. D. Sabonis „Pacers“ persvarą padėjo išlaikyti pataikęs dvitaškį – 38:28. Iki didžiosios pertraukos Brado Stevenso auklėtiniai sugebėjo kiek sumažinti atsilikimą – 38:45.

Trečiąjį ketvirtį „Pacers“ pradėjo katastrofiška atkarpa puolime – beveik 5 minutes nepelnė taškų, o „Celtics“ šovė į priekį – 49:45. Indianos ekipa taškų badą marino tik baudų metimais, o po pirmojo tikslaus metimo iš žaidimo, kurį „Pacers“ gretose realizavo Cory Josephas, šeimininkai jau pirmavo dviženkle persvara – 60:50. Netrukus baudos metimą pataikė D. Sabonis, dvitaškį pridėjo Dougas McDermottas – 53:60. Tiesa, per likusį ketvirčio laiką svečiai taškų neberinko, o „Celtics“ vėl nutolo – 64:53.

Ketvirtojo kėlinio pradžioje Indianos ekipai prireikė beveik trijų minučių pasižymėti taškais – 55:68. Šeimininkai su panašiomis problemomis nesusidūrė ir padidino svo persvarą – 74:55. „Celtics“ savo pranašumą rungtynių pabaigoje buvo paauginę iki rekordinio – 22 taškų – 84:62. Per kelių minučių likusį laiką susitikime „Pacers“ sumažino savo atsilikimą, tačiau tai buvo tik formalumas – 74:84.

Bostono „Celtics“: Marcusas Morrisas ir Kyrie Irvingas po 20, Jaysonas Tatumas 15, Alas Horfordas ir Gordonas Haywardas po 10.

Indianos „Pacers“: Cory Josephas 14, Bojanas Bogdonovičius 12, Tyreke`as Evansas ir Wesley Matthewsas po 8, Domantas Sabonis 7.