2019.04.14 19:03

„Bayern“ dominavimas pažymėtas sugrįžimu į pirmąją vietą „Bundeslygoje“

LRT.lt2019.04.14 19:03

Sekmadienį 29-ajame Vokietijos „Bundesligos“ ture „Dusseldorf“ namie priėmė daugkartinius lygos čempionus Miuncheno „Bayern“ futbolininkus. Galingas Niko Kovačo auklėtiniai ėmė dominuoti jau nuo pirmųjų minučių ir triumfavo rezultatu 4:1 (2:0).

Pirmąjį įvartį „bavarai“ pelnė jau 15-ąją susitikimo minutę. Serge’as Gnabry iš kairiosios pusės pakėlė kamuolį link baudos aikštelės, kur prie vartų laukė Kingsley Comanas. Vienas prancūzo lietimas ir kamuolys atsidūrė tolimajame vartų kampe.

Antrąjį kartą „Bayern“ pasižymėjo artėjant į pabaigą pirmajai mačo daliai – 41-ąją minutę. Joshua Kimmichas šįkart iš dešinės pusės skersavo kamuolį į baudos aikštelę, kur vėl laukė K. Comanas, vienu lietimu užbaigęs ataką.

Antrojoje mačo dalyje, 55-ąją minutę, po kampinio prie aikštės šeimininkų vartų chaosu pasinaudojo S. Gnabry, atsidūręs prie tolimojo virpsto ir pelnęs jau trečiąjį svečių įvartį.

Nors 89-ąją minutę Dodi Lukebakio sušvelnino rezultatą po 11 metrų baudinio, netrukus Leonas Goretzka kontraatakos metu pasinaudojo eiliniu chaosu varžovų baudos aikštelėje ir ir artimos distancijos „sušaudė“ varžovų vartus.

Po šios pergalės „Bayern“ yra iškovoję 67 taškus ir užimą pirmąją vietą turnyrinėje lentelėje. Antri – Dortmundo „Borussia“ futbolininkai, kurie savo sąskaitoje turi 66 taškus.