2019.04.14 18:42

„Premier lygoje“ – nesunki „Manchester City“ pergalė ir neįtikėtinas Salah smūgis, nuginklavęs „Chelsea“ ekipą

LRT.lt2019.04.14 18:42

33-iajame Angljos „Premier lygos“ ture ginklus surėmė vieni čempionato lyderių „Manchester City“ ir vidutiniokai Londono „Crystal Palace“. Pepo Guardiolos auklėtiniai svečiuose triumfavo 3:1 (1:0).

Pirmasis įvaris krito jau 15-ąją minutę. Kontraatakos metu Kevinas De Bruyne atliko ilgą perdavimą už gynybos dešiniuoju kraštu bėgančiam Raheemui Sterlingui. Britas atliko porą lietimų ir pasiuntė kamuolį virš vartininko, į tolimąjį kampą.

Nors Mančesterio ekipa akivaizdžiai dominavo, antrojo tikslaus smūgio teko palaukti iki 63-osios minutės. Leroy‘us Sane iš kairės pusės atliko žemą perdavimą skersai baudos aikštelės R. Sterlingui, kuris laukė šalia vartų. Kartą jau pasižymėjas atletas šįkart vienu lietimu kaire koja parideno kamuolį į artimąjį kampą, taip nepalikdamas šansų varžovų gynybai.

81-ąją minutę aikštės šeimininkai sugebėjo sušvelninti rezultatą. Luka Milivojevičius atliko laisvą smūgį iš 17-18 metrų ir galingu žemu smūgiu pasiuntė kamuolį į kairįjį vartų kampą.

Toks rezultatas įkvėpė „Crystal Palace“ futbolininkus, kuriė ėmė spausti varžovus. Vis dėlto, jau 90-ąją minutę P. Guardiolos auklėtiniai išbėgo į kontraataką, kurios metu K. De Bruyne atliko perdavimą kairėje pusėje bėgusiam Gabrieliui Jesusui. Brazilas galingu smūgiu į tolimąjį kampą pelnė trečiąjį „Manchester City“ įvartį ir užtvirtino lygos lyderių pergalę.

Kitame sekmadienio mače „Liverpool“ futbolininkai 2:0 (0:0) nukovė Londono „Chelsea“ ekipą.

Pirmasis įvartis krito jau antroje mačo dalyje. 51-ąją minutę, po Mohamedo Salah reido į varžovų baudos aikštelę kamuolys pasiekė Jordaną Hendersoną. Anglas atliko perdavimą skersai vartų link tolimojo virpsto, kur galvą užkišo Sadio Mane.

Jau netrukus „Liverpool“ smogė dar kartą. M. Salah priėmė perdavimą baudos aikštelės prieigose ir neįtikėtinu smūgiu kaire koja pelnė įvartį, nuginkluodamas Londono ekipos vartininką Kepa.

Po šio vakaro mačų Liverpulio ekipa turi 85 taškus ir užimą pirmąją vietą Anglijos pirmenybėse. Dviem taškais mažiau surinkęs „Manchester City“ klubas, tačiau „miestiečiai“ turi vienas rungtynes atsargoje.