Sportas

2019.04.14 18:10

Pasaulio taurės etapo sidabrą iškovojusi Asadauskaitė-Zadneprovskienė: svarbu iškovoti kelialapį į olimpiadą

Pasaulio taurės etapo sidabro medalį į Lietuvą parvežusi penkiakovininkė Laura Asadauskaitė pripažįsta, kad po beveik metų pertraukos startuoti varžybose nebuvo lengva - jautėsi jaudulys, atsakomybė ir kankino nežinia dėl sportinės formos.

Tituluota sportininkė Bulgarijoje pademonstravo čempionišką charakterį ir užtikrintai iškovojo antrąją vietą, nors prieš paskutinę bėgimo-šaudymo rungtį buvo tik penkiolikta.

Pati sportininikė teigė, jog forma gerėja ir tikisi pakovoti dėl olimpinio kelialapio.

„Pirmas startas po mano tokios ilgos pertraukos, po savo visų traumų, bet tikrai labai džiaugiuosi, kad iškovojau medalį. Smagu, kad mano forma jau gera, nors, aišku, buvo daug klaidų ir yra, kur dirbti, bet svarbiausias tikslas yra vasarą. Atranka į olimpines žaidynes jau prasidėjo, bet svarbiausia pelnyti kelialapį vasarą", – kalbėjo penkiakovininkė.

Pernai Laura Asadauskaitė dalyvavo tik viename pasaulio taurės etape, o vėliau dėl vis pasikartojančių skausmų nusprendė baigti sezoną. Liepą Londono olimpinių žaidynių čempionei atlikta Achilo sausgyslės operacija. Po to teko kantriai laukti, kol vėl bus galima treniruotis visa jėga.

„Nėra, kad aš visiškai pamirščiau tą koją - truputį paaištrėjo po starto, kitaip ir nebus. Bet, aišku, dabar porą dienų bus lengviau, bet negaliu atsipalaiduoti, nes jau po kelių savaičių manęs laukia startas", – teigė L. Asadauskaitė-Zadneprovskienė.

Laura Asadauskaitė gegužės 1-ą dieną startuos trečiame pasaulio taurės etape Vengrijoje.