Naujienų srautas

Sportas2015.09.08 13:45

Lietuvos regbio žaidėjai turnyre Maskvoje liko aštunti

ELTA 2015.09.08 13:45

Lietuvos mažojo regbio rinktinė Maskvoje (Rusija) vykstančiame Europos čempionato „Grand Prix“ diviziono pirmojo etapo turnyre užėmė aštuntąją vietą.

Lietuvos mažojo regbio rinktinė Maskvoje (Rusija) vykstančiame Europos čempionato „Grand Prix“ diviziono pirmojo etapo turnyre užėmė aštuntąją vietą.

Mūsų šalies regbininkai rungtynėse dėl septintosios vietos sekmadienį 21:26 pralaimėjo Velso komandai.

Lietuvos regbininkai po Martyno Lianzbergo ir Jono Mikalčiaus žeminimų bei Dovydo Taujansko realizacijos smūgių pirmavo 14:0. Velso žaidėjai iki pirmojo kėlinio pabaigos dukart įveikė lietuvių gynybą ir išlygino rezultatą. Antrajame kėlinyje Velsas išsiveržė į priekį, bet lietuviai po Donato Vilimavičiaus prispaudimo ir eilinio D. Taujansko realizacijos smūgio išlygino rezultatą. Lietuvos regbininkai dar turėjo galimybę išplėšti pergalę, bet porą kartų tiesiog nesugavo kamuolio. Pratęsimo metu Velso komanda nelengvai, bet prispaudė kamuolį pačiame aikštės kampe ir iškovojo pergalę.

„Velsas yra profesionali komanda ir tą mes pajutome. Nepaisant to, mes turėjome labai daug galimybių laimėti šias rungtynes. Mums nepavyko sužaisti taip, kaip galime, bet įrodėme, kad esame pajėgūs kautis šiame lygyje. Patekimas tarp aštuonių geriausių Europos komandų mums pridės pasitikėjimo ateityje. Nors Lione žaisime jau po mažiau nei savaitės, mes pabandysime ištaisyti klaidas ir kitame etape pasirodyti dar geriau. Nėra lengva žaisti kas savaitę, bet tai yra regbis. Mes išmokome savo pamokas čia ir eisime pirmyn. Esu labai patenkintas žaidėjų įdėtu darbu“, – po mačo kalbėjo vienas Lietuvos rinktinės trenerių anglas Warrenas Abrahamas.

Lietuvos žaidėjai, atidavę visas jėgas, neslėpė nusivylimo. Nepaisant aukštos vietos, pergalių galėjo būti daugiau.

„Skaudu, žinoma. Panašiai pralaimėjome ir turnyre Amsterdame. Tiesiog nesugavome paprastų, lengvų kamuolių ir tada jau turėdavome gintis. Turnyras davė daug patirties, žaidimas tokio aukšto lygio turnyre leidžia tobulėti ir ateityje, manau, žaisime dar geriau“, – sakė žaidėjas Domantas Tautkus.

Lietuvos rinktinei šių metų „Grand Prix“ turnyre keliamas tikslas patekti tarp dešimties geriausių komandų. Antrasis „Grand Prix“ etapas vyks Lione (Prancūzija) birželio 13–14 dienomis, o trečiasis – Mančesteryje (Anglija) liepos 11–12 dienomis.

LRT yra žiniasklaidos priemonė, sertifikuota pagal tarptautinę Žurnalistikos patikimumo iniciatyvos programą

Naujausi, Skaitomiausi