Naujienų srautas

Sportas2015.06.04 17:22

Lietuviai rengiasi rungtynėms su šveicarais

Lietuvos futbolo rinktinė pradėjo pasirengimą birželio 14 dieną vyksiančioms Europos čempionato atrankos rungtynėms su Šveicarija.

Lietuvos futbolo rinktinė pradėjo pasirengimą birželio 14 dieną vyksiančioms Europos čempionato atrankos rungtynėms su Šveicarija.

Trumpa treniruočių stovykla vyksta Debrecene, kur penktadienį Lietuvos futbolininkai žais pirmąsias kontrolines rungtynes su Vengrijos rinktine. Birželio 8-ąją mūsų šalies komanda išmėgins jėgas ir su Maltos futbolininkais. Lietuvos rinktinės kandidatų sąraše 27 futbolininkai. Tarp jų – 4 naujokai.

„Kiekvieno Lietuvos rinktinės žaidėjo vienas iš didžiausių tikslų – sužaisti nacionalinėje rinktinėje ir atstovauti Lietuvai. Tai labai didelė garbė“, – sakė Rolandas Baravykas, Lietuvos rinktinės kandidatas.

Po trejų metų pertraukos į komandą grįžo Vilniaus „Žalgirio“ vartininkas Saulius Klevinskas, po pusantrų – „Trakų“ ekipos kapitonas Deividas Česnauskis. Prieš išvykstant treneris Igoris Pankratjevas akcentavo, kad reikia stiprinti gynybą.

„Pastebėjau, kad žaidžiant prieš Anglijos rinktinę trūko kovingumo. Buvo parodyta tik viena geltona kortelė. Ir ši buvo skirta už tai, kad kamuolys buvo nuspirtas ar už kalbas. Dėl dvikovų, galimo paskubėjimo, tempimo už marškinėlių – už tokius dalykus nebuvo bausta. Aš manau, kad vis tiek reikia kovoti smarkiau“, – tvirtino Deividas Česnauskis.

Nauja paskelbtuose FIFA reitinguose Lietuva iš 100-osios vietos pakilo į 96-ąją. Šveicarijos futbolininkai, su kuriais akistata Vilniuj laukia birželio 14-ąją, užima 11-ą vietą.

LRT yra žiniasklaidos priemonė, sertifikuota pagal tarptautinę Žurnalistikos patikimumo iniciatyvos programą

Naujausi, Skaitomiausi