2019.04.14 00:32

NBA atkrintamųjų starte – prarastas „76ers“ namų pranašumas

LRT.lt 2019.04.14 00:32

Šiąnakt prasidėjusios NBA atkrintamosios varžybos startavo netikėtumu – trečiąją vietą Rytų konferencijoje užėmusi Filadelfijos „76ers” komanda namuose 102:111 nusileido Bruklino „Nets“ krepšininkams ir serijoje iki keturių pergalių atsilieka 0:1.

Filadelfijos komandai koją labiausiai kišo tragiškas tritaškių pataikymas – tikslą pasiekė vos 3 bandymai iš 25.

Bruklino ekipa į priekį pabėgo nuo pat rungtynių pradžios, o šeimininkus išlaikyti koviniu atstumu bandė sezono viduryje prie ekipos prisijungęs Jimmy Butleris.

Šis vien antrame kėlinyje surinko 18 taškų ir išlaikė neleido Bruklino komandai nutolti per daug – 54:62.

Trečiajame kėlinyje svečių persvara vienu metu buvo sumažėjusi iki trijų taškų, tačiau likusią mačo dalį „Bruklino“ krepšininkai sužaidė užtikrinčiau ir iškovojo svarbią pergalę, leidusią iš varžovų perimti namų aikštės pranašumą.

Antrosios serijos rungtynės vyks naktį iš pirmadienio į antradienį, 3 val. Lietuvos laiku.

„76ers“: Jimmy Butleris 36 (13/15 baud., 9 atk. kam.), Joelis Embiidas 22 (12/18 baud., 15 atk. kam., 5 blk.), Bobanas Marjanovičius 13 taškų.

„Nets“: D‘Angelo Russellas 26 (10/25 met.), Carisas LeVertas 23, Spenceris Dinwiddie 18, Joe Harrisas 13, Edas Davisas 12 (16 atk. kam.), Demarre Carrollas 11 taškų.