2015.06.02 21:20

Pakruojo „Kruoja“ pratęsė nelaimėtų rungtynių seriją A lygoje

BNS 2015.06.02 21:20

Penktą pergalę Lietuvos futbolo „SMScredit.lt A lygos“ XV turo rungtynėse iškovojo penktoje vietoje esantis debiutantas Kauno „Spyrio“ (22 tšk.) klubas, antradienį svečiuose 2:1 (2:1) įveikęs praėjusio sezono vicečempionę Pakruojo „Kruojos“ (13 tšk.) vienuolikę, kuri pratęsė nelaimėtų iš eilės susitikimų seriją iki aštuonių.

Po įvartį į šeimininkų vartus įmušė Andrius Velička (14 min.) ir Jevgenijus Morozas (27 min.), o pralaimėjusiųjų gretose įvarčiu pasižymėjo Horia Crisanas (43 min.).

Visą antrą kėlinį svečiai žaidė be pašalinto iš aikštės Luko Sendžiko (42 min.).

Paskutinį kartą „Kruojos“ futbolininkai džiaugėsi pergale balandžio 2 dieną, kai svečiuose 2:0 nugalėjo ta patį „Spyrį“.

Dešimties komandų turnyre pirmauja šalies čempionas ir taurės savininkas Vilniaus „Žalgiris“ (39 taškai), dviem taškais lenkiantis Trakų „Trakų“ klubą ir dvylika taškų – Marijampolės „Sūduvos“ bei Klaipėdos „Atlanto“ vienuolikes.

Rezultatyviausias čempionato žaidėjas – 17 įvarčių – Andrejus Paniukovas („Atlantas“).