Sportas

2015.06.02 16:01

„Velomaratonas“ muša rekordus

ELTA2015.06.02 16:01

Artėjantis didžiausias dviračių renginys per kelias registracijos dienas pritraukė 1900 dalyvių. Tai naujas aktyvumo rekordas.

Artėjantis didžiausias dviračių renginys per kelias registracijos dienas pritraukė 1900 dalyvių. Tai naujas aktyvumo rekordas.

„Iki mūsų rengiamo „Velomaratono“ atsiradimo didžiausias masinis sporto renginys Lietuvoje buvo surinkęs 800 dalyvių. Mes tokį skaičių viršijome jau pirmąją registracijos parą“, – informacija dalinosi renginio organizatorius Nacionalinio automobilių klubo vadovas Benediktas Vanagas.

Didžiąją dalį besiregistruojančių sudaro vilniečiai, tačiau nemaža dalis Kauno, Klaipėdos, Utenos, Ukmergės, Molėtų, Biržų, Telšių gyventojai. Registracijos paraiškas pildo ne tik Lietuvos didžiųjų miestų ir miestelių gyventojai, bet ir svečiai iš užsienio.

„Pastebime didėjantį įmonių, organizacijų, įvairių iniciatyvų įsitraukimą. Kolegos, draugai, artimieji kviečia drauge minti dviratį, stiprinti kolektyvo komandinę dvasią, bei gerai praleisti laiką“, – kalbėjo B. Vanagas.

Didžiausią dviratininkų kiekį suburiantis renginys dviračius drauge minti iš viso jau sukvietė daugiau nei 25 tūkstančiai dalyvių. „Velomaratono“ startas tradiciškai bus duotas rugpjūčio 23 dieną Vilniuje.