Sportas

2019.04.13 16:13

Tinklinio fiesta Palangoje prasidėjo „Rio-Starto" ir „Aušrinės-KKSC" pergalėmis

LRT.lt2019.04.13 16:13

Šeštadienį Palangoje prasidėjo triukšminga ir intriguojanti tinklinio fiesta – TOP SPORT Lietuvos čempionatų finalai. Pirmieji į kovą stojo dėl bronzos medalių besivaržantys klubai, skelbiama pranešime spaudai.

Vyrų čempionato pirmosiose rungtynėse dėl trečiosios vietos Kauno „Rio-Starto" ekipa 3-1 (23:25, 25:22, 25:15, 25:20) nugalėjo praėjusių metų Lietuvos čempionę Marijampolės „Sūduvos" komandą.

Kauniečiams 14 taškų pelnė Valentinas Lekavičius, po 12 – Aurimas Mazūras bei Mykolas Suchanekas, 10 – Audrius Kasparavičius. Marijampoliečiams 18 taškų pelnė Martynas Lynikas, 15 – Girvydas Rimeika.

„Viskas gerai. Momentais žaidėme ir gražiai, ir efektingai, ir tvarkingai. Parodėme visą potencialą. Marijampolė pirmus du setus tikrai gerai žaidė. Pirmajame sete neišnaudojome savo puolimo potencialo. Žaidimas buvo apylygis, tiesiog mūsų puolimo procentas buvo geresnis. Rytdienai mes pasiruošę, svarbiausia dabar gerai pailsėti ir rytoj pabaigti reikalus", - aiškino „Rio-Starto" treneris Saulius Matikonis.

„Pritrūko visko. Varžovai žaidė geriau, drausmingiau ir negalėjome nieko padaryti. Patys kalti dėl tokio žaidimo. Pirmajame sete mums tiesiog pasisekė, tik pabaigą pavyko sužaisti. Varžovai laimėjo pelnytai. Sekmadienį viskas prasidės iš naujo, todėl viskas įmanoma", - kalbėjo „Sūduvos" strategas Romas Sujeta.

TOP SPORT Lietuvos moterų tinklinio čempionato pirmosiose mažojo finalo rungtynėse Jonavos „Aušrinės-KKSC" komanda 3-0 (25:11, 25:17, 25:12) įveikė Vilniaus universiteto (VU) ekipą.

Jonavos klubui 13 taškų pelnė Gerda Grudzinskaitė, 11 – Rugilė Grudzinskaitė, 8 - Dastina Železniakaitė. VU gretose po 5 tašku surinko Gabija Janušauskaitė ir Ingrida Takinaitė.

„Tokios lengvos nesitikėjome, bet stengėmės kiek galėjome. Rezultatas puikus ir labai džiaugiamės tuo. Rytoj tikrai neatsipalaiduosime ir stengsimės išlaikyti tą patį žaidimą. Atiduosime dar daugiau jėgų ir tikiuosi, kad rezultatas bus toks pat ir galėsime džiaugtis bronzos medaliais", - kalbėjo Jonavos ekipos kapitonė Liepa Šiūšaitė.

„Esu labai pikta. Nesusitvarkėme su psichologija. Merginos labai norėjo laimėti, bet perdegė. Nusiteikimą iki rytojaus tikrai pakeisti galima. Jeigu susitvarkysime su savimi, tai tikrai galėsime pakovoti. Varžovės mūsų nenustebino, žaidimas buvo panašus kaip ir reguliariajame sezone", - mintimis dalinosi VU trenerė Gražvilė Gatelienė.

Atsakomosios rungtynės bus žaidžiamos sekmadienį 11 val.

Šeštadienio popietę bus žaidžiami ir pirmieji finalų susitikimai. 16 val. prasidės moterų finalas tarp Alytaus „Prekybos-Paramos" ir Kauno „Kauno-VDU" ekipų, o 18.30 val. startuos intriguojantis vyrų finalas, kuriame kausis Klaipėdos „Amber Queen" bei Kelmės „Etovio" klubai.

Mums svarbus tikslumas ir sklandi tekstų kalba. Jei pastebėjote klaidų, praneškite portalas@lrt.lt.