Naujienų srautas

Sportas2019.04.13 15:16

„Kauno Žalgiris“ A lygoje iškovojo trečiąją pergalę iš eilės

LRT.lt 2019.04.13 15:16

Lietuvos futbolo A lygoje vis skambiau apie save praneša ambicijų neslepiantis „Kauno Žalgiris“, po įspūdingo saugo Edvino Kloniūno „hetriko“ 6-ojo turo susitikime namuose 3:1 (0:0) nugalėjęs Vilniaus „Riterius“ bei iškovojęs trečiąją pergalę iš eilės, praneša alyga.lt.

Per visą karjerą, trunkančią nuo 2015 metų, E. Kloniūnas A lygoje buvo pasižymėjęs 4 tiksliais smūgiais, o mače su vilniečiais 3 įvarčius pelnė antrame dvikovos kėlinyje.

48-ąją minutę saugas prasiveržė arčiau vartų ir tiksliai smūgiavo pažeme, o dar po trijų minučių nukreipė kamuolį į vartus po Jurijaus Bušmano perdavimo iš kairiojo krašto.

77-ąją minutę E. Kloniūnas tapo antruoju „Kauno Žalgirio“ futbolininku šiame sezone, kuriam pavyko pasiekti „hetriką“. 77-ąją minutę J. Bušmanas pakėlė kampinį ir jo jaunesnis kolega, atitrūkęs nuo varžovo, nukreipė kamuolį į vartus.

Kur kas blankiau antrame kėlinyje atrodę „Riteriai“ ginklų nesudėjo ir po Ričardo Šveikausko įvarčio 87-ąją minutę sušvelnino rezultatą, tačiau tai buvo viskas, ką jiems pavyko pasiekti.

Po šios pergalės „Kauno Žalgiris“ savo sąskaitoje turi 12 taškų ir pakilo į 2-ąją turnyro lentelės vietą.

„Riteriai“, kurių dviejų laimėjimų serija buvo nutraukta Kaune, su 8 taškais žengia penkti.

LRT yra žiniasklaidos priemonė, sertifikuota pagal tarptautinę Žurnalistikos patikimumo iniciatyvos programą

Naujausi, Skaitomiausi