2015.06.01 08:48

Antrose LKL finalo rungtynėse vėl stipresnis buvo „Žalgiris“

ELTA 2015.06.01 08:48

Lietuvos vyrų krepšinio lygos (LKL) antrosiose finalo rungtynėse sekmadienį nugalėtojo titulą ginantis Kauno „Žalgiris“ išvykoje 78:62 (22:16, 22:14, 10:17, 24:15) nugalėjo Vilniaus „Lietuvos ryto“ ekipą ir serijoje iki keturių pergalių pirmauja 2-0.

Žalgiriečiai laimėjo pirmuosius du kėlinius ir įpusėjus rungtynėms pirmavo 44:30. Trečiajame ketvirtyje „Lietuvos rytas“ priartėjo iki septynių taškų (47:54), bet ketvirtajame kėlinuke „Žalgiris“ susigrąžino solidų pranašumą ir iškovojo užtikrintą pergalę.

Nugalėtojams 24 taškus pelnė Jamesas Andersonas, 13 – Artūras Milaknis, po 8 – Paulius Jankūnas ir Robertas Javtokas, 7 – Lukas Lekavičius.

„Lietuvos ryto“ gretose 20 taškų surinko Billy Baronas, 13 – Mindaugas Lukauskis, 8 – Antanas Kavaliauskas, 7 – Mike`as Moseris.

Žalgiriečiai pataikė 10 tritaškių iš 17 (59 proc.), o vilniečiai – 5 iš 19 (26 proc.). Kauno ekipa atliko 19 rezultatyvių perdavimų, o šeimininkai – vos 10.

Trečiosios rungtynės bus žaidžiamos trečiadienį Kaune.