Sportas

2019.04.12 11:14

Lietuvos plaukimo elitas dalyvaus varžybose Švedijoje

LRT.lt2019.04.12 11:14

Aštuoni Lietuvos plaukikai dalyvaus jau ketvirtą kartą Švedijos plaukimo federacijos organizuojamose „Swim Open Stockholm“ varžybose, skelbia portalas ltuswimming.lt.

Šioje varžybose plaukimo gerbėjai išvys beveik visus geriausius mūsų šalies plaukikus. Tiesa, Stokholmo baseine nesivaržys Rūta Meilutytė, tęsianti pasiruošimą būsimiems startas JAV.

Per šias keturias dienas Stokholme plaukikai turės puikią galimybę pasivaržyti su sportininkais ne tik iš Švedijos, bet ir kitų valstybių, o taip pat dar kartą pasitikrinti jėgas ir įvykdyti normatyvus į šią vasarą vyksiančius suaugusiųjų ir jaunimo čempionatus.
 
„Swim Open Stockholm“ yra dalis „Nordic Swim Tour“, kurio pirmieji du etapai šiemet vyko Suomijoje („Helsinki Swim Meet“) ir Norvegijoje („Bergen Swim Festival“). Vienintelis lietuvis, nepraleidęs nė vieno iš jų, yra Giedrius Titenis.
 
Kiekviename nuotolyje pirmosios vietos nugalėtojas gaus 600€, antrosios – 300€, trečiosios – 100 eurų. Geriausiems (pagal FINA taškus) trims varžybose dalyvavusiems plaukikams ir plaukikėms numatyta skirti 7500€ už pirmąją, 5000€  už antrąją ir 2500€ už trečiąją vietą. Iš viso plaukikai išsidalins per 64 tūkst. eurų.

Lietuvos plaukikų startai varžybose Švedijoje: 

Balandžio 12 d. (atranka) Edvinas Dautartas (100 m krūtine) 

Balandžio 13 d. (atranka) Edvinas Dautartas (200 m krūtine)


Balandžio 12 d. (atranka) Tadas Duškinas (50 m peteliške)

Balandžio 13 d. (atranka) Tadas Duškinas (100 m peteliške)

Balandžio 14 d. (atranka) Tadas Duškinas (100 m laisvu stiliumi)

Balandžio 15 d. (atranka) Tadas Duškinas (50 m laisvu stiliumi)


Balandžio 12 d. (atranka) Deividas Margevičius (50 m peteliške)

Balandžio 13 d. (atranka) Deividas Margevičius (100 m peteliške)

Balandžio 14 d. (atranka) Deividas Margevičius (200 m peteliške)

Balandžio 15 d. (atranka) Deividas Margevičius (50 m laisvu stiliumi)


Balandžio 12 d. (atranka) Danas Rapšys (400 m laisvu stiliumi)

Balandžio 13 d. (atranka) Danas Rapšys (200 m laisvu stiliumi)

Balandžio 14 d. (atranka) Danas Rapšys (100 m laisvu stiliumi)

Balandžio 15 d. (atranka) Danas Rapšys (800 m laisvu stiliumi)

Balandžio 12 d. (atranka) Andrius Šidlauskas (100 m krūtine) 

Balandžio 13 d. (atranka) Andrius Šidlauskas (200 m krūtine) 

Balandžio 14 d. (atranka) Andrius Šidlauskas (100 m laisvu stiliumi)

Balandžio 15 d. (atranka) Andrius Šidlauskas (50 m laisvu stiliumi)


Balandžio 12 d. (atranka) Giedrius Titenis (200 m krūtine) 

Balandžio 13 d. (atranka) Giedrius Titenis (100 m krūtine) 

Balandžio 15 d. (atranka) Giedrius Titenis (50 m krūtine) 


Balandžio 12 d. (atranka) Agnė Šeleikaitė (50 m peteliške)

Balandžio 13 d. (atranka) Agnė Šeleikaitė (50 m krūtine)

Balandžio 14 d. (atranka) Agnė Šeleikaitė (200 m krūtine)

Balandžio 15 d. (atranka) Agnė Šeleikaitė (100 m krūtine)


Balandžio 12 d. (atranka) Kotryna Teterevkova (50 m peteliške)

Balandžio 13 d. (atranka) Kotryna Teterevkova (50 m krūtine)

Balandžio 14 d. (atranka) Kotryna Teterevkova (200 m krūtine)

Balandžio 15 d. (atranka) Kotryna Teterevkova (100 m krūtine)