Naujienų srautas

Sportas2019.04.12 09:59

Be staigmenų – krepšinio gerbėjai iššlavė ir likusius bilietus į Eurolygos ketvirtfinalio rungtynes Kaune

LRT.lt 2019.04.12 09:59

Penktadienio rytą Kauno „Žalgirio“ komandos oficialioje „Facebook“ paskyroje pranešta, jog buvo išpirkti visi bilietai į balandžio 23 d. „Žalgirio“ arenoje vyksiančias Eurolygos ketvirtfinalio rungtynes. Tai jau 11-asis kartas sezone, kuomet Eurolygos dvikovoje žalgiriečius palaikys sausakimšos tribūnos.

Bilietų pirkimo vajus prasidėjo dar šios savaitės pradžioje – pirmadienį turėsią vykti bilietų prekybą gerokai pristabdė nuo didžiulio sirgalių antplūdžio užlūžusios bilietų pardavimo sistemos. Nusipirkti bilietus krepšinio fanams sunkiai sekėsi ir „Žalgirio“ arenoje įsikūrusioje bilietų pardavimo kasoje.

Antradienį atnaujinus prekybą buvo išluoti visi prekyboje buvę bilietai – į 9 tūkstančius vietų. Likusi bilietų dalis buvo iš anksto rezervuota klubo sezono abonimentus turintiems gerbėjams. Oficialiai skelbta, jog į prekybą bus paleista ir likus bilietų dalis, kurios neišpirks abonimentininkai, tačiau, akivaizdu, jog ilgai laukti nereikėjo.

„Žalgiris“ kovas ketvirtfinalyje su Stambulo „Fenerbahce“ klubu pradės jau kitą savaitę Turkijoje. Balandžio 16 ir 18 d. bus sužaistos pirmosios dvejos rungtynės „Fenerbahce“ arenoje. Trečiosios serijos rungtynės vyks Kaune balandžio 23 d. Jeigu reiks ketvirtųjų, „Žalgirio“ arenoje jos įvyks balandžio 25 d., jeigu reiks penktųjų – balandžio 30 d. Stambule.

LRT yra žiniasklaidos priemonė, sertifikuota pagal tarptautinę Žurnalistikos patikimumo iniciatyvos programą

Naujausi, Skaitomiausi