2015.09.08 13:45

„Lietuvos ryto“ krepšininkai priartėjo prie LKL finalo

ELTA 2015.09.08 13:45

Lietuvos krepšinio lygos (LKL) čempionato trečiosiose pusfinalio rungtynėse trečiadienį Vilniaus „Lietuvos rytas“ (2-oji vieta reguliariajame sezone) namuose 96:89 (27:20, 18:22, 26:21, 25:26) nugalėjo praėjusio sezono vicečempioną Klaipėdos „Neptūną“ (3) ir serijoje iki trijų pergalių išsiveržė į priekį 2-1.

Pirmojo kėlinio pradžioje „Neptūnas“ pirmavo 7:3, bet ketvirtąją minutę į priekį išsiveržęs „Lietuvos rytas“ vėliau pirmavo visą likusį rungtynių laiką.

Nugalėtojams 16 taškų pelnė Martynas Gecevičius, 15 – Žygimantas Janavičius, 12 – Trevisas Leslie, 11 – Antanas Kavaliauskas, 10 – Gediminas Orelikas.

„Neptūno“ gretose 20 taškų surinko Deividas Gailius, 15 – Mustafa Shakuras, 14 – Martynas Mažeika, 13 – Donatas Zavackas, 11 – Vytautas Šarakauskas, 10 – Simas Galdikas.

Vilniaus klubas pataikė 28 dvitaškius iš 44 (64 proc.), „Neptūnas“ – 23 iš 39 (59 proc.).

Ketvirtosiose serijos rungtynės bus žaidžiamos šeštadienį Klaipėdoje.