Sportas

2015.09.08 13:45

Europos sambo čempionate Kroatijoje lietuviai iškovojo keturis apdovanojimus

BNS2015.09.08 13:45

Gegužės 14–18 dienomis Zagrebe (Kroatija) vyko Europos sambo čempionatas, kuriame Lietuvos imtynininkai varžovams nusileido tik paskutinėse kovose bei iškovojo 2 sidabro ir 2 bronzos medalius.

Gegužės 14–18 dienomis Zagrebe (Kroatija) vyko Europos sambo čempionatas, kuriame Lietuvos imtynininkai varžovams nusileido tik paskutinėse kovose bei iškovojo 2 sidabro ir 2 bronzos medalius.

Svorio kategorijoje iki 82 kg antrąją vietą iškovojo Radvilas Matukas. Iki finalo jis įveikė varžovus iš Rusijos, Prancūzijos ir Baltarusijos, tačiau lemiamoje kovoje nusileido čempionu tapusiam Sergejui Ošlobanui iš Moldovos.

Bronzos apdovanojimus šioje svorio kategorijoje pelnė rusas Vladimiras Prikazčikovas bei serbas Vukasinas Kovačevičius.

Sidarbas koviniame sambo atiteko ir Sergejui Grečichai (svorio kategorija iki 68 kg). Laimėjęs prieš Moldovos bei Ukrainos imtynininkus, S. Grečicha finale pralaimėjo Magomedrasului Kuasbulajevui iš Rusijos.

Bronzą šioje kategorijoje pelnė armėnas Vačikas Vardanianas ir ukrainietis Aleksejus Zajecas.

Kitas Lietuvos kovinio sambo imtynininkas Gintaras Katkus (svorio kategorija iki 52 kg) grįžo su bronzos medaliu.

Tokios pat spalvos apdovanojimą parsivežė ir Gintarė Klišytė (svorio kategorija iki 80 kg).

„Nors į čempionatą keliavome su kukliais norais – grįžti su medaliais, be abejo, finalinėse kovose tikėjomės aukščiausių apdovanojimų, – komentavo Lietuvos sambo federacijos prezidentas Eduardas Rudas. R. Matukas finale kovėsi su Moldovos sportininku, prieš kurį yra laimėjęs net tris kartus. Kova buvo permaininga, tačiau kelios mūsiškio klaidos ir varžovą tapo sunku pavyti. Tai pat nutiko ir S. Grečichai. Iki finalo jis buvo nesustabdomas, tačiau lemiamoje kovoje rusas pasirodė stipresnis.“

Mums svarbus tikslumas ir sklandi tekstų kalba. Jei pastebėjote klaidų, praneškite portalas@lrt.lt.