Naujienų srautas

Sportas2019.04.11 19:53

LLAF ataskaitinėje konferencijoje – įvertinta federacijos veikla ir patvirtintas biudžetas

LRT.lt 2019.04.11 19:53

Trečiadienį „Vilnius Grand Resort“ viešbutyje vyko Lietuvos lengvosios atletikos federacijos (LLAF) eilinė ataskaitinė konferencija. Jos metu buvo apžvelgti 2018 metų rezultatai, pateikta finansinė praėjusių metų ataskaita bei pristatytas ir patvirtintas šių metų biudžetas, rašoma pranešime spaudai.

LLAF veiklos ataskaitą pateikė federacijos prezidentas Eimantas Skrabulis, pasidžiaugęs padidėjusiu finansavimu, skaidrėjančiu lėšų skirstymu organizacijoms ir kasmet gerėjančiais lengvaatlečių rezultatais.

„LLAF biudžetas, lyginant su 2018 metais, padidėjo gana ženkliai. Jo didėjimui įtaką pirmiausiai darė KKSD pradėta reforma ir ženkliai skaidresnis pinigų skirstymas. Antra – kriterijų sistemos, nors ir netobulos, atsiradimas bei jos pateikimas. Panašiu keliu žengė ir kitas mūsų partneris LTOK. Gal kai kuriuos jų veiklos principus kritikuojame daugiau nei kiti, bet nežiūrint į tai, mūsų bendradarbiavimas gerėja – didėja finansavimas, kuris skiriamas federacijai“, – sakė E.Skrabulis.

Lyginant su praėjusiais metais, LLAF biudžetas išaugo beveik 16 procentų. Patvirtinta, kad lengvosios atletikos federacijos lėšos šiemet sieks 1,380 mln. eurų.

E.Skrabulį ypač džiugina naujoji partnerystė su Lenkijos aprangos gamintoja 4F – su šios įmonės produkcija lengvaatlečiai startuos mažiausiai ketverius metus.

„Pati federacija įvairioms programoms įgyvendinti nuolat skiria lėšų, ne tik uždirba, bet ir stengiasi jas panaudoti, siekdama geriausio rezultato. Visai neseniai federacija pasirašė ketverių metų reklamos sutartį su sportinės aprangos gamintoja. Už šią paramą bus aprengta visa gausi Lietuvos lengvosios atletikos rinktinė“, – džiaugėsi LLAF prezidentas.

Konferencijos metu pasidžiaugta lietuviams geriausiu istorijoje Europos čempionatu – mūsiškiai ne tik iškovojo aukso ir bronzos medalius, bet net septyniese pateko į geriausiųjų šešetukus. Be to, 2018 metais buvo pasiekta net 18 nacionalinių rekordų.

Praėjusių metų kovas ir šių metų svarbiausius startus apžvelgė LLAF viceprezidentė Nijolė Medvedeva. E.Skrabulis pristatė LLAF įstatų papildymą ir pakeitimus, o federacijos direktorius Rimantas Mikaitis supažindino su LLAF strateginiu planu 2019-2024 metams.

Federacijos šeimą papildė ir narėmis tapo net 10 naujų sporto organizacijų. Beje, Kauno technologijos universiteto sporto ir sveikatingumo centras, atstovaujamas vadovo Dariaus Talačkos ir šio universiteto komandos vyriausiosios trenerės Ernestos Karaškienės, tapo pirmąja aukštąja mokykla Lietuvoje, įstojusia į LLAF.

Konferencijos nariai LLAF darbą antrus metus iš eilės įvertino labai gerai.

LRT yra žiniasklaidos priemonė, sertifikuota pagal tarptautinę Žurnalistikos patikimumo iniciatyvos programą

Naujausi, Skaitomiausi