2015.09.08 13:45

„Barcelona“ susigrąžino Ispanijos futbolo čempionės titulą

BNS2015.09.08 13:45

Sekmadienį sužaistos Ispanijos futbolo pirmenybių priešpaskutinio – XXXVII – turo rungtynės, po kurių po sezono pertraukos 23-iąjį komandos istorijoje kartą čempionės titulą užsitikrino „Barcelona“.

Dvidešimties ekipų turnyre pirmaujantys „Barcelona“ futbolininkai svečiuose 1:0 (0:0) įveikė trečioje pozicijoje likusią Madrido „Atletico“ (77 taškai) komandą ir, surinkę 93 taškus, išsaugojo keturių taškų pranašumą prieš sidabru pasipuošusį praėjusio sezono bronzos medalininką Madrido „Real“ klubą.

Pergalingą įvartį į „Atletico“ vartus antrajame kėlinyje įmušė Lionelis Messi (65 min.).

Madrido „Real“ klubas sekmadienį išvykoje 4:1 (0:0) nugalėjo devintojoje pozicijoje esančią Barselonos „Espanyol“ (49 taškai) vienuolikę.

Tris įvarčius nugalėtojams pelnė Cristiano Ronaldo (59, 83 ir 90+1 min.), vieną – Marcelo (79 min.), o garbės įvartį į svečių vartus įmušė Christianas Stuani (73 min.).

„Elche“ – Jonathas (32 ir 45 min.);

„Athletic“ – Ager Aketxe (80 min.), Mikel San Jose (87 min.), Inaki Williams (90+2 min.)

La Korunjos „Deportivo“ – „Levante“ 2:0 (1:0)

Įvarčiai – Alberto Lopo (21 min.), Juanfran (79 min.)

„Real Sociedad“ – „Granada CF“ 0:3 (0:0)

Įvarčiai – Youssef El Arabi (74 min.), Robert Ibanez (79 min.), Ruben Rochina (88 min.)

„Cordoba“ – „Rayo Vallecano“ 1:2 (0:1)

„Cordoba“ – Luso (57 min.);

„Rayo Vallecano“ – Raul Baena (21 min.), Adrian Embarba Blazquez (78 min.)

„Sevilla“ – „Almeria“ 2:1 (0:1)

„Sevilla“ – Vicente Iborra (65 ir 70 min.);

„Almeria“ – Thievy Bifouma (30 min.).

Raudona kortelė: Angel Trujillo (75 min. – „Almeria“)

„Getafe“ – „Eibar“ 1:1 (1:1)

„Getafe“ – Fredy Hinestroza Arias (33 min.);

„Eibar“ – Borja (36 min.)

Turnyro lentelė (vieta, komanda, rungtynės, pergalės, lygiosios, pralaimėjimai, įvarčiai, taškai):

20. „Cordoba“ 37, 3, 11, 23, 22:65, 20

Rezultatyviausias čempionato žaidėjas – 45 įvarčiai – Cristiano Ronaldo (Madrido „Real“).