Sportas

2015.09.08 13:45

„Boca Juniors“ pašalintas iš „Copa Libertadores“ taurės turnyro

BNS2015.09.08 13:45

Pietų Amerikos futbolo konfederacija pašalino iš „Copa Libertadores“ turnyro Argentinos futbolo pirmenybių lyderį Buenos Airių „Boca Juniors“ klubą.

Pietų Amerikos futbolo konfederacija pašalino iš „Copa Libertadores“ turnyro Argentinos futbolo pirmenybių lyderį Buenos Airių „Boca Juniors“ klubą.

Tokį sprendimą Pietų Amerikos futbolo vadovai priėmė dėl netinkamo minėto klubo sirgalių elgesio atsakomosiose 2015 metų sezono prestižiškiausio Pietų Amerikos žemyne „Copa Libertadores“ futbolo taurės turnyro aštuntfinalio rungtynėse su Buenos Airių „River Plate“ komanda.

Susitikimas buvo nutrauktas antrojo kėlinio pradžioje, kai šeimininkų fanai pradėjo į svečių žaidėjus purkšti pipirinėmis dujomis bei mėtyti į juos pašalinius daiktus. Dėl šių veiksmų nukentėjo keli „River Plate“ vienuolikės žaidėjai, o keturi iš jų net pateko į ligoninę su įvairiais nudegimais.

Atsakomosios rungtynės nebuvo baigtos žaisti, o į ketvirtfinalį pateko pirmąjį susitikimą savo aikštėje 1:0 laimėję „River Plate“ futbolininkai.

Be to, kad „Boca Juniors“ klubas buvo pašalintas iš turnyro, jam dar teks sumokėti 200 tūkst. JAV dolerių baidą ir ketverias tarptautinių turnyrų rungtynes jis žais namuose be žiūrovų. Be to, komandai uždrausta parduoti savo sirgaliams bilietus į ketverias artimiausias išvykos rungtynes.

Mums svarbus tikslumas ir sklandi tekstų kalba. Jei pastebėjote klaidų, praneškite portalas@lrt.lt.