Sportas

2015.09.08 13:45

„Dragūno“ rankininkai šeštus metus iš eilės tapo Lietuvos čempionais

ELTA 2015.09.08 13:45

Lietuvos vyrų rankinio lygos (LRL) trečiosiose finalo rungtynėse šeštadienį Klaipėdos „Dragūnas“ namuose 27:21 (14:10) nugalėjo Alytaus „Almeidos-Stronglaso“ ekipą ir laimėjo seriją iki trijų pergalių 3-0.

Lietuvos vyrų rankinio lygos (LRL) trečiosiose finalo rungtynėse šeštadienį Klaipėdos „Dragūnas“ namuose 27:21 (14:10) nugalėjo Alytaus „Almeidos-Stronglaso“ ekipą ir laimėjo seriją iki trijų pergalių 3-0.

Klaipėdos klubas Lietuvos čempionu tapo šeštą kartą iš eilės.

Nugalėtojams po 7 įvarčius pelnė Karolis Stropus ir Igoris Kopišinskis, 5 – Mindaugas Dumčius.

Alytaus klube 6 kartus pasižymėjo Gintautas Adamkevičius, 5 – Žygimantas Micevičius, 4 – Rokas Lastauskas.

„Finalo serijoje pergales lėmė žaidybinė drausmė. Visi buvo užsidegę ir kovojo iš širdies. Nors jau triumfuojame šeštus metus iš eilės, tačiau šįkart pergalė – tikrai saldi. Anksčiau maniau, kad tas skonis nebus toks saldus, tačiau vis atsiranda naujų iššūkių ir mes su jais susitvarkome.

Juk prieš sezono pradžią netekome šešių savo pagrindinės sudėties žaidėjų, rankinio ekspertai teigė, kad Lietuvoje yra keturios-penkios apylygės komandos, tačiau mes sugebėjome įrodyti, kad vėl esame geriausi. Tai džiugina“, – kalbėjo „Dragūno“ treneris Artūras Juškėnas.

Mažojo finalo trečiosiose rungtynėse šeštadienį Vilniaus „Šviesa“ savo aikštėje 37:25 (16:12) nugalėjo „Vilniaus“ ekipą ir laimėjo seriją iki dviejų pergalių 2-1.

Nugalėtojams net 16 įvarčių pelnė Tomas Bernatavičius, po 6 – Skirmantas Plėta ir Valdas Drabavičius.

Pralaimėjusių gretose 6 kartus pasižymėjo Martynas Žala, 5 – Tomas Smakalys.

Titulą apgynė ir „Acme-Žalgiris“

Trečiosiose Lietuvos moterų rankinio čempionato finalo rungtynėse Kauno „Acme-Žalgirio“ komanda namuose 37:29 (15:15) įveikė Kauno rajono „Garliavos SM-Cascada“ ekipą ir laimėjo seriją iki trijų pergalių 3-0.

Nugalėtojoms 12 įvarčių pelnė Gabija Vidūnaitė, 6 – Simonas Kazlauskaitė, 5 – Dovilė Ilčiukaitė, po 4 – Audinga Kniubaitė ir Daiva Būtėnaitė.

Garliavos ekipoje 13 kartų pasižymėjo Kamilė Bušaitė, 8 – Diana Šatkauskaitė, 4 – Emilė Aglinskaitė.

„Acme-Žalgirio“ klubas Lietuvos čempionu tapo trečią kartą iš eilės.

Mažajame finale Vilniaus „Eastcon Tauro-Vilniaus kolegijos“ komanda namuose po pratęsimo 36:34 (17:12, 13:18) įveikė Vilniaus „LEU Šviesos-Eglės“ ekipą ir, laimėjusios seriją 3-0, iškovojo bronzos medalius.

Šeimininkėms 9 įvarčius pelnė Eglė Burakauskaitė, po 7 – Ramunė Silko ir Inesa Verbovik.

„LEU Šviesos-Eglės“ ekipai 13 įvarčių pelnė Rasa Mikalonytė, 7 – Rita Repečkaitė, 5 – Aušra Šponė.