Sportas

2015.09.08 13:45

Čempionų lyga: Ar „Juventus“ atsilaikys prieš „Real“ puolimo bangas?

eurofootball.lt 2015.09.08 13:45

Turino „Juventus“ sieks sužaisti dar vienerias galingas rungtynes, o Madrido „Real“ nebeturi kur trauktis – karališkajam klubui būtina pergalė, kad antrą sezoną iš eilės patektų į Čempionų lygos finalą.

Turino „Juventus“ sieks sužaisti dar vienerias galingas rungtynes, o Madrido „Real“ nebeturi kur trauktis – karališkajam klubui būtina pergalė, kad antrą sezoną iš eilės patektų į Čempionų lygos finalą.

Atsakomajame pusfinalio mače (pirmasis baigėsi 2:1 „Juventus“ naudai) italai neketina žaisti gynybinio futbolo. Apie tai užsiminė klubo vartininkas Gianluigi Buffonas ir gynėjas Giorgio Chiellini.

„Madrido komandai atstovauja tokie puikūs žaidėjai, kad, jei vien ginsimės, aikštę paliksime žemai nuleistomis galvomis. Manau, kad bandysime žaisti protingai, parodydami, kad turime tam tikrą pranašumą, kad ir koks mažas jis būtų“, – kalbėjo G. Buffonas.

„Kiekvienas iš mūsų trokšta svajonės išsipildymo – žaisti finale. Vienintelis būdas ten patekti – nuvykti į Madridą ir žaisti futbolą“, – pridūrė vartininkas.

Jam antrino ir G. Chiellini: „Turėsime įmušti įvartį, nes negalime, žaisdami su „Real“, [vien] bandyti išsaugoti tokį trapų pranašumą. Komandoje – kovinės nuotaikos. Pastaroji savaitė buvo be įtampos, nes jau laimėjome „Scudetto“ (šalies pirmenybes). Rungtynėms gerai pasiruošėme ir su nekantrumu laukiame trečiadienio vakaro“.

Tuo metu „Real“ komandoje vyrauja kitokia atmosfera. Praėjusį savaitgalį Carlo Ancelotti auklėtiniai namuose neįveikė „Valencia“ ir beveik prarado galimybes iškovoti Ispanijos čempionų titulą.

Tiesa, jų puolėjas Jamesas Rodriguezas buvo nusiteikęs itin ryžtingai ir tikėjosi atsigriebti bent Čempionų lygoje.

„Mūsų komanda nieko nebijo. Žinoma, gerbiame visas pasaulio komandas ir labai gerai pažįstame Italijos klubus – jie puikiai ginasi, tad turėsime paplušėti iš peties, kad pralaužtume jų gynybą“, – šnekėjo kolumbietis.

Aikštės šeimininkų komandai truks traumuoto Luko Modričiaus, tačiau greičiausiai „Real“ gerbėjai vėl galės mėgautis puolėjo Karimo Benzema žaidimu.

Abejojama ir dėl saugo Toni Krooso galimybių.

Turino ekipą sustiprins po sužeidimo atsigaunantis saugas Paulis Pogba, o susitikimą iš šalies stebės Kwadwo Asamoah ir  Martinas Caceresas.