Sportas

2015.09.08 13:45

„Bayern“ ruošiasi šturmuoti „Barcelona“ Miunchene

Pirmosiose UEFA Čempionų lygos pusfinalio rungtynėse patyrę fiasko – „Barcelona“ klubui Ispanijoje pralaimėję net 0:3 – Miuncheno „Bayern“ futbolininkai prieš atsakomąją dvikovą namuose baltų vėliavų dar nekelia.

Pirmosiose UEFA Čempionų lygos pusfinalio rungtynėse patyrę fiasko – „Barcelona“ klubui Ispanijoje pralaimėję net 0:3 – Miuncheno „Bayern“ futbolininkai prieš atsakomąją dvikovą namuose baltų vėliavų dar nekelia.

Ir komandos gerbėjai jais tiki, nes šį sezoną vokiečiai Čempionų lygoje stebuklą sukūrė jau du kartus. Šešioliktfinalio etape Donecke su „Šachtar“ klubu sužaidę nulinėmis lygiosiomis, namuose jie sutriuškino varžovus 7:0. Ne prastesnis futbolo spektaklis buvo ir ketvirtfinalyje. Portugalijoje pralaimėję „Porto“ komandai 1:3, po savaitės Josepo „Pepo“ Guardiolos auklėtiniai šventė pergalę net 6:1.

Pasak trenerio, komanda antradienio vakarą žais ne tik galva, bet ir širdimi, ir tai bus kelias į pergalę.

„Žinoma, rezultatas 3:1 su „Porto“ komanda, yra ne tas pats kaip 3:0 su „Barselona“. Tikslas labai didelis, bet tai motyvuoja. Didžiuojuosi tokiu dideliu iššūkiu“, – sako J. Guardiola.

Spaudos konferencijoje treneris paneigė savaitgalį pasirodžiusią informaciją, esą kitą sezoną jis stos prie „Manchester City“ komandos vairo.

„Aš turiu sutartį dar vieneriems metams, taigi lieku čia“, – sakė jis.

Nors po dviejų puikių Lionelio Messi ir vieno Neymaro įvačio „Barcelona“ pranašumas prieš atsakomąsias rungtynes labai solidus, komandos treneris Luisas Enrique ragina neskubėti švęsti.

„Tokiose rungtynėse kaip šios negali būti tikras dėl pergalės. Reikia gerbti varžovą, nuraminti žaidėjus, kontroliuoti jų emocijas. Aš pasakysiu, kaip „Bayern“ gali mus sužeisti ir kokius ginklus prieš mus naudos. Jie neabejotinai daug atakuos ir, norėdami diktuoti savo žaidimą, panaudos visas technikos galimybes. Tuo net neabejoju. Pepas žino kaip tai padaryti. Jie bandys susikurti kuo daugiau progų atakuoti. Iš „Bayern“ tikiuosi atakuojančio futbolo ir mes darysime tą patį“, – sakė jis.

„Mes daug pulsime, todėl, kad nežinome, kaip žaisti kitaip, – sako „Barcelona“ žaidėjas Javieras Mascherano. – Visą sezoną daug atakuojame ir taip siekiame pergalių. Tokia mūsų komandos filosofija“.

„Barcelona“ taip pat turi sąskaitų su „Bayern“: 2012–13 metų sezone ši vokiečių komanda užkirto jai kelią į finalą.