Naujienų srautas

Sportas2015.05.11 17:21

Lietuvos moterų krepšinio rinktinė Druskininkuose pradeda kontrolinių rungtynių ciklą

BNS 2015.05.11 17:21

Europos čempionatui besirengianti Lietuvos moterų krepšinio rinktinė antradienį Druskininkuose pradeda kontrolinių rungtynių ciklą. Lietuvos krepšininkės antradienį ir trečiadienį dukart išmėgins jėgas su ukrainietėmis.

Europos čempionatui besirengianti Lietuvos moterų krepšinio rinktinė antradienį Druskininkuose pradeda kontrolinių rungtynių ciklą. Lietuvos krepšininkės antradienį ir trečiadienį dukart išmėgins jėgas su ukrainietėmis.

Penktadienį ir šeštadienį lietuvės žais su Baltarusijos rinktine. Šios ekipos taip pat dalyvaus birželį Rumunijoje ir Vengrijoje prasidėsiančiame Europos čempionate.

Žiūrovai į rungtynes įleidžiami nemokamai.

„Pasirengimas vyksta pagal planą. Visos krepšininkės dirba puikiai, stengiasi. Įspūdis labai geras. Tačiau kontrolinės rungtynės parodys, kas gerai, ką reikėtų dar tobulinti“, – sakė pirmąsyk į Lietuvos moterų rinktinės štabą įtrauktas žinomas krepšinio treneris Rimvydas Samulėnas.

Jis drauge su Europos čempionate Jurgita Štreimikyte-Virbickiene, fizinio parengimo treneriu Sigitu Kavaliausku ir treneriu Steponu Kairiu padeda rinktinei treniruotis nuo gegužės 4 d., kai krepšininkės pradėjo pirmąją stovyklą Druskininkuose. Pirmadienį prie trenerių štabo prisijungė ir rinktinės vyriausiasis treneris Mantas Šernius.

„Visos pratybos vyko su M.Šerniaus žinia, pagal jo planus. Ryte daugiau laiko skiriame krepšiniui salėje, vakare – fiziniam pasirengimui lauke“, – pasakojo R. Samulėnas.

Druskininkuose treniruojasi 16 krepšininkių. Kurios jų žais pirmąsias rungtynes, paaiškės antradienį.

„Tačiau per tas pirmąsias ketverias rungtynes turėtume išbandyti visas kandidates“, – teigė R.Samulėnas.

Pasak trenerio, Ukrainos rinktinė yra fiziškai stipri, žaidžia jėga pagrįstą krepšinį.

„Galbūt ukrainietėms trūksta aukštų krepšininkių, tačiau ūgio trūkumą jos kompensuoja greičiu ir intensyvumu“, – teigė R. Samulėnas.

Rungtynės su Ukraina naujajame Druskininkų sportininkų rengimo centre antradienį ir trečiadienį prasidės 18 val. Su Baltarusija lietuvės penktadienį žais 18 val., šeštadienį – 13.30 val.

Vėliau Lietuvos krepšininkės vyks į turnyrą Prancūzijoje, po to du kartus žais su Kinijos rinktine Kėdainiuose.

Europos čempionatas vyks birželio 11-28 dienomis Rumunijoje ir Vengrijoje. Lietuvės grupės rungtynes pradės Vengrijos mieste Šoprone. Jų varžovėmis bus pajėgios Ispanijos, Slovakijos, Švedijos ir Vengrijos rinktinės.

LRT yra žiniasklaidos priemonė, sertifikuota pagal tarptautinę Žurnalistikos patikimumo iniciatyvos programą

Naujausi, Skaitomiausi