Sportas

2019.04.10 22:13

Adomaitis po pralaimėjimo žadėjo pokalbį su Seeley, Maksvytis vėl niršo ant teisėjų

LRT.lt2019.04.10 22:13

Klaipėdos „Neptūno“ krepšininkai antrą kartą šį sezoną įveikė Vilniaus „Rytą“, kai trečiadienio vakarą namuose laimėjo 89:74. Po mačo spaudos konferencijoje vilniečių treneris Dainius Adomaitis pyko už komandos blogą nusiteikimą, o Kazys Maksvytis ir vėl žėrė priekaištus teisėjams.

„Neptūnas“ nusipelnė pergalės, nes nuo pat pradžių skyrėsi energija. Mes pradėjome mačą su trimis grubiomis klaidomis gynybomis. Tokiomis, kokias akcentavome prieš rungtynes. Pirmajame ketvirtyje kai kuriais momentais žaidėm nepateisinamai. Paprasti skaičiai – pirmoje pusėje prametę 19 metimų sugebėjome tik vieną kamuolį puolime atsikovoti. Čia viskas yra apie energiją, ar nusiteikimą, kaip mėgstama sakyti.

Gal ir mano kaltė, kad neradau tinkamų žodžių, kaip nuteikti. Atrodo, daug kalbėjome, kad rungtynės labai svarbios“, - po pralaimėjimo savo krepšininkams priekaištavo D. Adomaitis.

Vienas „Ryto“ lyderių D. J. Seeley sužaidė eilines labai prastas rungtynes. Amerikietis prametė visus penkis metimus iš žaidimo ir mačą baigė su 2 taškais bei išnaudotu pražangų limitu. D. Adomaitis nežino, kas atsitiko vienam komandos lyderių.

„Sunku pasakyti, jis turėjo problemų su pirštu, buvo darytos tam tikros procedūros. Faktas, kad laukia pokalbis. Analizuojame, ieškome jam situacijų. Faktas, kad mums trūksta jo indėlio. Jam piršto trauma trukdė gaudyti kamuolį, jį varytis, buvome jam ir atsakomybių žaidime nuėmę. Paskui davėme laiko atlikti procedūroms. Čia gal ir medikams klausimas, kiek jam viskas gerai“, - kalbėjo D. Adomaitis.

Tuo tarpu pergale džiaugęsis Kazys Maksvytis kiek apgailestavo dėl iššvaistytos persvaros. Nors „Neptūnas“ turnyro lentelėje pavijo „Rytą“ pagal pergales, tačiau dėl blogesnio tarpusavio rungtynių taškų santykio vilniečių neaplenkė. „Neptūnui“ reikėjo persvaros 22 taškais.

„Geros rungtynės, džiaugiamės, pavyko kontroliuoti didžiąją jų dalį. Aišku, gaila, kad nepavyko pasiekti skirtumo, bet per daug iššvaistėme pralaimėtose rungtynėse. Gynyba šiandien buvo nebloga, nesugriuvome, kaip Vilniuje. Šiandien daug energijos geros gavome iš puolimo.

Kontroliavome lentą, pirmoje pusėje net dominavome, antroje „Rytas“ kiek išlygino šį rezultatą. Greitą puolimą pavyko sustabdyti. Tie dalykai turbūt ir lėmė“, - kalbėjo K. Maksvytis.

 „Neptūno“ treneriui irgi tenka sukti galvą dėl blogai rungtyniaujančio lyderio. Jerai Grantas vienintelį savo metimą mače su „Rytu“ pataikė jau pačioje mačo pabaigoje. Anot „Neptūno“ trenerio, J. Grantas greičiausiai yra pavargęs ir prieš atkrintamąsias jį reikės labiau tausoti.

Mačo metu techninę pražangą gavęs K. Maksvytis ir vėl priekaištavo rungtynių teisėjams, cituodamas „Žalgirio“ trenerį Šarūną Jasikevičių.

„Pasikartosiu, šiais metais „Neptūnas“ kenčia nuo teisėjų ir aš skųsiuosi, kol šita situacija pagerės. Gal aš kaip kiekvienas treneris per daug myliu savo komandą ir noriu naudingų švilpukų, bet aš pasakysiu, kaip kažkada kolega Jasikevičius – mes negauname pagarbos iš teisėjų šiame LKL sezone. Kur problema?“ Turbūt „Ryto“ autoritetas“, - teigė K. Maksvytis.

Mums svarbus tikslumas ir sklandi tekstų kalba. Jei pastebėjote klaidų, praneškite portalas@lrt.lt.