2015.09.08 13:45

„Formulės 1“ čempionato penktąjį etapą iš pirmosios pozicijos pradės vokietis

BNS2015.09.08 13:45

Pasaulio „Formulės 1“ pasaulio čempionato penktąjį etapą – Ispanijos „Grand Prix“ lenktynes – sekmadienį Barselonoje iš pirmosios pozicijos pradės vokietis Nico Rosbergas („Mercedes“), kuris šeštadienį kvalifikacijoje trasos ratą įveikė per 1 minutę 24,681 sekundės.

Antroji starto pozicija atiteko čempiono titulą ginančiam šio sezono lyderiui „Mercedes“ komandos pilotui britui Lewisui Hamiltonui (1:24,948).

Trečiojoje pozicijoje kvalifikacijoje liko keturiskart (2010–2013) pasaulio čempionas vokietis Sebastianas Vettelis su „Ferrari“ (1:25,458):

1. Nico Rosberg (Vokietija), „Mercedes“          1 min. 24,681 sek.