Naujienų srautas

Sportas2019.04.10 12:54

Savaitgalį Palangą sudrebins Lietuvos tinklinio čempionato finalai

LRT.lt 2019.04.10 12:54

Jau šį savaitgalį Palangos sporto centro arenoje paaiškės stipriausios TOP SPORT Lietuvos tinklinio čempionatų komandos. Po keturias stipriausias Lietuvos vyrų ir moterų komandas dvi dienas dovanos šventę pajūrio gyventojams ir išsidalins pirmenybių apdovanojimus, skelbiama pranešime žiniasklaidai.

Savaitgalinė tinklinio fiesta prasidės šeštadienį. Sekmadienį bus sužaisti atsakomieji susitikimai ir, prireikus, auksiniai setai.

Intriguojančiame vyrų čempionato finale susitiks Kelmės „Etovis" ir Klaipėdos „Amber Queen". Apie tai, kad laukia bekompromisė kova, byloja dramatiški šių komandų tarpusavio mūšiai reguliariajame sezone. Pirmajame rate „Amber Queen" namuose Kelmės ekipą įveikė 3-2, o antrajame rate kelmiškiai atsirevanšavo po taip pat penkių setų kovos 3-2. Trečiajame rate „Etovis" Klaipėdoje šventė pergalę 3-1 ir po šio laimėjimo tapo reguliariojo sezono nugalėtoju.

Ne mažiau įspūdingas bus ir TOP SPORT moterų čempionato finalas tarp Kauno „Kauno-VDU" ir Alytaus „Prekybos-Paramos" tinklininkių. Pastaraisiais metais Lietuvoje dominavusios, o 2017 metais Baltijos čempionėmis tapusios kaunietės šįkart turės labai rimtą iššūkį - svajonių sezoną žaidžiančią Alytaus „Prekybos-Paramos" komandą. Alytaus ekipa šiais metais fantastiškai pasirodė Baltijos pirmenybėse ir pirmą sykį istorijoje į viršų kėlė čempionių taurę.

Reguliariajame sezone šios abi komandos surinko po 37 taškus, o dėl geresnių papildomų rodiklių pirmąją vietą užėmė alytiškės. Pirmajame rate „Prekyba-Parama" išvykoje kaunietes nugalėjo 3-2, o antrajame - 3-0.

Vyrų mažajame finale susitiks praėjusių metų Lietuvos čempionė Marijampolės „Sūduva" ir Kauno „Rio-Startas", o moterų - Jonavos „Aušrinė-KKSC" bei Vilniaus universitetas.

TOP SPORT Lietuvos čempionatų finalų tvarkaraštis:

Šeštadienis:

11.00 val. Moterys. Dėl 3 vietos. Vilniaus universitetas - Jonavos „Aušrinė-KKSC"

13.30 val. Vyrai. Dėl 3 vietos. Marijampolės „Sūduva" - Kauno „Rio-Startas"

16.00 val. Moterys. Finalas. Kauno „Kaunas-VDU" - Alytaus „Prekyba-Parama"

18.30 val. Vyrai. Finalas. Klaipėdos „Amber Queen" - Kelmės „Etovis"

Sekmadienis:

11.00 val. Moterys. Dėl 3 vietos. Jonavos „Aušrinė-KKSC" - Vilniaus universitetas

13.30 val. Vyrai. Dėl 3 vietos. Kauno „Rio-Startas" - Marijampolės „Sūduva"

16.00 val. Moterys. Finalas. Alytaus „Prekyba-Parama" - Kauno „Kaunas-VDU"

18.30 val. Vyrai. Finalas. Kelmės „Etovis" - Klaipėdos „Amber Queen".

LRT yra žiniasklaidos priemonė, sertifikuota pagal tarptautinę Žurnalistikos patikimumo iniciatyvos programą

Naujausi, Skaitomiausi