2015.05.05 21:04

„Juventus“ vėl laimėjo Pasvalyje, „Žalgiris“ žengė į LKL pusfinalį

BNS, ELTA2015.05.05 21:04

Antradienį trečiosiose Lietuvos krepšinio lygos (BEKO-LKL) ketvirtfinalio rungtynėse penktą vietą reguliariajame sezone užėmusi Utenos „Juventus“ komanda po ypač sėkmingo ketvirtojo kėlinio 63:51 (14:12, 12:20, 12:15, 25:4) nugalėjo ketvirtojoje pozicijoje likusius Pasvalio „Pieno žvaigždžių“ krepšininkus ir persvėrė serijos iki trijų pergalių rezultatą savo naudai – 2-1.

16 taškų nugalėtojams pelnė Egidijus Dimša, 13 – Simas Buterlevičius, po 11 – Arvydas Šikšnius ir Rashaunas Broadusas.

Pralaimėjusiųjų gretose kiek rezultatyvesniu žaidimu išsiskyrė Laimonas Kisielius, Gytis Sirutavičius (po 11 tšk.), Žygymantas Skučas ir Osvaldas Olisevičius (po 7 taškus).

Pirmajį susitikimą uteniškiai svečiuose laimėjo 77:71 (17:16, 18:20, 24:10, 18:25), o antrąjį išvykoje 84:74 (22:16, 23:20, 20:21, 19:17) laimėjo „Pieno žvaigždės“.

Ketvirtosios serijos rungtynės Utenoje bus žaidžiamos penktadienį.

„Žalgiris“ žengė į LKL pusfinalį

Lietuvos vyrų krepšinio lygos (LKL) ketvirtfinalyje antradienį nugalėtojo titulą ginantis Kauno „Žalgiris“ (1-oji vieta reguliariajame sezone) namuose 99:60 (29:19, 25:21, 19:7, 26:13) nugalėjo Panevėžio „Lietkabelį“ (8) ir laimėjo seriją iki trijų pergalių 3-0.

Aikštės šeimininkai po dviejų kėlinių pirmavo 54:40, o po trijų – 73:47.

„Žalgiriui“ Artūras Milaknis pelnė 15 taškų, Siimas-Sanderas Vene – 14, Lukas Lekavičius – 12, Robertas Javtokas – 11, Paulius Jankūnas (9 atk. kam.) – 10.

Panevėžio ekipoje 19 taškų surinko Evaldas Žabas, 15 – Arnas Labuckas, 12 – Darius Griškėnas.

Žalgiriečiai dvitaškius metė 60 proc. taiklumu (28/47) ir laimėjo kovą po krepšiais dėl kamuolių 45-26.

Kauno klubas pusfinalyje žais su Utenos „Juventus“ (5) ir Pasvalio „Pieno žvaigždžių“ (4) poros nugalėtojais.