Sportas

2019.04.10 09:35

Netikėta: Magicas Johnsonas palieka „Lakers“ krepšinio operacijų prezidento postą

LRT.lt 2019.04.10 09:35

Trečiadienio naktį Los Andželo „Lakers“ sulaukė netikėtų naujienų – specialią spaudos konferenciją sušaukęs ekipos krepšinio operacijų prezidentas ir buvęs legendinis krepšininkas Magicas Johnsonas paskelbė, jog palieka komandą.

Apie tokį savo sprendimą jis nebuvo informavęs nei klubo prezidentės Jeannie Buss, nei generalinio vadybininko Robo Pelinkos.

Buvęs komandos žaidėjas į komandą atvyko 2017-aisiais, pakeitęs buvusį prezidentą Mitcho Kupchako. Nepaisant to, permainos didelės sėkmės neatnešė – jo vadovavimo metu „Lakers“ per du sezonus nesugebėjo patekti į atkrintamąsias.

Didžiausiu jo darbu galima įvardinti vieno geriausių lygos žaidėjų LeBrono Jameso priviliojimą į komandą. Tiesa, jog atvykimas didelių rezultatų neatnešė – Los Andželo klubas sezoną pabaigė su 37 pergalėmis ir į atkrintamųjų traukinį įšokti nesugebėjo.

„Turiu pasakyti, jog būdamas kitoje pusėje, klubo ambasadoriumi, jaučiau daugiau malonumo. Jei čia likčiau – turėčiau rytoj nulemti kažkieno likimus“, – kalbėjo M. Johnsonas.

Komanda po LeBrono atvykimo yra pusiaukelėje link savo tikslų, tikiu, kad vasarą atvyksianti dar viena žvaigždė padės pasiekti norimų rezultatų, taip pat augant ir jauniems žaidėjams.

Kartais turi priimti sprendimus galvodamas apie tai, kur savo gyvenime šiuo metu esi. Man patiko čia būti, tačiau nusprendžiau grįžti į tą gyvenimą, kurį turėjau prieš atvykdamas čia“, – su ašaromis akyse kalbėjo penkis kartus NBA čempionas.