2015.05.03 10:14

„Žalgirio“ krepšininkai LKL ketvirtfinalyje šventė antrąją pergalę

Lietuvos vyrų krepšinio lygos (LKL) antrosiose ketvirtfinalio rungtynėse šeštadienį nugalėtojo titulą ginantis Kauno „Žalgiris“ išvykoje 73:67 (23:15, 22:4, 18:18, 30:10) nugalėjo Panevėžio „Lietkabelio“ ekipą ir serijoje iki trijų pergalių pirmauja 2-0.

Žalgiriečiai laimėjo antrąjį kėlinį 22:4 ir įpusėjus rungtynėms pirmavo 45:19. Ketvirtajame kėlinuke kauniečių treneris Gintaras Krapikas leido pailsėti pagrindiniams krepšininkams ir šeimininkai sugebėjo sumažinti atsilikimą iki penkių taškų (64:69). Vis dėlto, panevėžiečiams dar labiau priartėti pritrūko laiko ir „Žalgiris“ iškovojo pergalę.

Nugalėtojams 15 taškų pelnė Artūras Milaknis, 9 – Edgaras Ulanovas, po 8 – Paulius Jankūnas ir Willas Cherry`is.

„Lietkabelio“ gretose 24 taškus surinko Evaldas Žabas (8 rez. perd.), 14 – Arnas Labuckas, 10 – Lukas Aukštikalnis.

Trečiosios serijos rungtynės bus žaidžiamos antradienį Kaune.