2019.04.09 16:41

Žinia iš Italijos: Grigelis be kovos pasitraukė iš antrojo vienetų turnyro etapo

LRT.lt2019.04.09 16:41

Pirmadienį Italijos Barletos mieste prasidėjusiame ATP „Challenger“ serijos turnyre „Open Citta Della Disfida“ pergalę iškovojęs Lietuvos tenisininkas Laurynas Grigelis (ATP-289) be kovos pasitraukė iš antrojo turnyro etapo. Tiksli pasitraukimo iš kovos su Stefano Napolitano (ATP-199) priežastis nėra žinoma, spėjama, kad lietuvis patyrė traumą.

Vakar pirmajame turnyro etape L. Grigelis po trijų setų kovos 1:6, 6:3, 7:5 nugalėjo savo dvejetų partnerį čeką Kolarą Zdeneką (ATP-219). Antrojo seto metu mačas buvo trumpai sustabdytas dėl Lietuvos tenisininko paprašytos „medicininės pertraukėlės“. Po jos dvikovą tęsti galęs sportininkas laimėjo antrąjį setą bei, galiausiai, triumfavo dvikovoje.

L. Grigelis už patekimą į antrą turnyro Barletoje etapą užsidirbo 3 ATP reitingo taškus ir 450 eurų.

Barletoje lietuvis turėtų varžytis ir dvejetų turnyre su K. Zdeneku. Tiesa, tiksliai nežinoma, ar L. Grigelis bus pasiruošęs startuoti dvejetų turnyro kovose.

Jeigu lietuvis ir čekas galės pradėti savo pasirodymą dvejetuose, sportininkų lauks vokiečio Oscaro Ottes ir švedo Andreaso Siljestormo duetas. Šių metų vasario 24-ąją L. Grigelis ir K. Zdenekas triumfavo Bergamo (Italija) mieste vykusiame ATP „Challenger“ turnyre. Kiek anksčiau, 2017 metais, sportininkai laimėjo ATP „Challenger“ turnyrus vykusius Liberece (Čekija) ir Samarkande (Uzbekistanas).