Sportas

2015.09.08 13:45

M. Kalnietis Krasnodaro „Lokomotiv“ ekipoje nebežais

15min.lt 2015.09.08 13:45

Krasnodaro „Lokomotiv“ klubas oficialiai pranešė, kad nutraukė sutartį su traumą patyrusiu Lietuvos rinktinės įžaidėju Mantu Kalniečiu.

Krasnodaro „Lokomotiv“ klubas oficialiai pranešė, kad nutraukė sutartį su traumą patyrusiu Lietuvos rinktinės įžaidėju Mantu Kalniečiu.

Balandžio pradžioje Mantui Kalniečiui Lietuvoje buvo atlikta kairiojo kelio operaciją, po kurios jis į Rusiją nebegrįžo.

Lietuvio ir Krasnodaro ekipos sutartis galiojo iki šio sezono pabaigos ir abi pusės nusprendė jo nebepratęsti.

Šiuo metu krepšininkas atlieka reabilitaciją ir tikisi pasveikti iki Europos krepšinio čempionato.

28 metų M.Kalnietis praėjusių metų rugpjūčio pabaigoje per draugiškas rinktinės rungtynes Kroatijoje su šios šalies komanda susilaužė raktikaulį ir nerungtyniavo 6 mėnesius. Į aikštę jis grįžo vasario 1-ąją ir VTB lygoje sužaidė 7 rungtynes, o Europos taurėje – 5 mačus.

Nežinia, kaip bus ir su galimybėmis savo išbandyti NBA, mat M.Kalnietis traukia šios lygos klubų dėmesį. Sausį „Indiana Pacers“ komanda išreiškė norą matyti vieną geriausių Lietuvos krepšininkų vasaros stovykloje. Kvietimas jau pasiekė ir M.Kalniečio reikalus NBA lygoje tvarkančios „Wasserman Media Group“ atstovus.

Praėjusiais metais M.Kalnietis dalyvavo „Brooklyn Nets“ ir „Portland Trail Blazers“ stovyklose. Jis dėl Lietuvos krepšinio rinktinės stovyklos buvo priverstas atsisakyti „Atlanta Hawks“ ir NBA čempionės „San Antonio Spurs“ kvietimų dalyvauti treniruočių stovyklose.  

Šiemet Lietuvos krepšinio rinktinė, vadovaujama Jono Kazlausko, rudenį žais Europos krepšinio pirmenybėse ir sieks iškovoti kelialapį į 2016-ųjų Rio de Žaneiro olimpiadą. Grupės varžybas lietuviai žais Latvijoje, o prasimušus į atkrintamuosius mačus, teks vykti į Prancūzijos Lilio miestą.