Sportas

2015.02.12 21:38

Už bučinį treneriui futbolo aistruoliui teks mokėti baudą

LRT.lt2015.02.12 21:38

Už smurtą ir viešosios tvarkos pažeidimus Poznanėje, kur vyksta Europos futbolo čempionatas, nubausta dešimt Lenkijos ir Kroatijos futbolo sirgalių. 

Už smurtą ir viešosios tvarkos pažeidimus Poznanėje, kur vyksta Europos futbolo čempionatas, nubausta dešimt Lenkijos ir Kroatijos futbolo sirgalių.

Dar vienam aistruoliui iš Airijos teismas baudą skyrė už tai, kad jis vairavo neblaivus, praneša naujienų agentūra AFP.

Visos baudos susijusius su incidentais per sekmadienio C grupės Kroatijos ir Airijos rungtynes, kurias kroatai laimėjo rezultatu 3:1.

Du kroatai, išbėgę į aikštę, turės sumokėti 2 tūkst. zlotų (1,6 tūkst. litų) baudas, jiems taip pat uždrausta trejus metus patekti į Poznanės stadioną, teigė teismo atstovė Agnieszka Weichert-Urban.

Vienas iš dviejų nubaustų kroatų, švęsdamas pergalę, išbėgo į aikštę ir pabučiavo Kroatijos rinktinės trenerį Slaveną Bilicą.

Dar dviem kroatams baudos skirtos už dalyvavimą muštynėse Poznanės senamiestyje, penktasis 1 tūkst. zlotų turės sumokėti už išdaužtą automobilio langą.

Penki į tas pačias muštynes įsivėlę lenkai nubausti nuo 800 iki 2,4 tūkst. zlotų siekiančiomis baudomis. Vienam jų skirta 6 mėnesių lygtinė kalėjimo bausmė.

Dar vienas airis, suimtas už tai, kad vairavo neblaivus, turės sumokėti 800 zlotų.

Pranešama, kad rungtynes stebėjo 3 tūkst. airių ir 10 tūkst. kroatų sirgalių. 

Mums svarbus tikslumas ir sklandi tekstų kalba. Jei pastebėjote klaidų, praneškite portalas@lrt.lt.