2016.08.18 15:40

Ukrainos kanojininkas J. Čebanas apgynė olimpinio čempiono titulą

ELTA2016.08.18 15:40

Rio de Žaneiro olimpinių žaidynių baidarių ir kanojų irklavimo varžybų vienviečių kanojų 200 m distancijoje finale ketvirtadienį greičiausias buvo ir aukso medalį iškovojo ukrainietis Jurijus Čebanas.

30-metis kanojininkas, kuris triumfavo ir Londono olimpinėse žaidynėse, nuotolį įveikė per 39,279 sek. Tai naujas geriausias olimpinių žaidynių laikas šioje klasėje. Ankstesnis rekordas (40,346 sek.) nuo 2012 metų priklausė rusui Ivanui Štylui.

Sidabro medalį iškovojo 32-ejų metų Azerbaidžano atstovas Valentinas Demjanenka (39,493 sek.), o bronzos - 22-ejų metų brazilas Izakijas Keirosas dos Santosas (39,628 sek.).

Kaip jau skelbta, 22-ejų metų lietuvis Henrikas Žustautas B finale (9–16 vietos) finišavo trečias ir galutinėje įskaitoje užėmė 11-ąją vietą.

Vienviečių kanojų varžybose kovojo 25 sportininkai.