2016.08.13 09:51

Ėjikas M. Žiūkas olimpinėse žaidynėse – 26-as, o M. Šavelskis – 59-as

ELTA, LRT.lt2016.08.13 09:51

RIO2016 penktadienį vykusioje 20 km sportinio ėjimo rungtyje pasirodė du Lietuvos atstovai. Vienas jų – Marius Žiūkas – užėmė 26-ąją vietą, o olimpinių žaidynių debiutantas Marius Šavelskis finišavo 59-tas. Olimpinius medalius pelnė du Kinijos sportininkai ir vienas Australijos atstovas.

31-rių metų M. Žiūkas distanciją įveikė per 1 val. 22 min. 27 sek. Tai geriausias lietuvio sezono rezultatas. Londono olimpinėse žaidynėse M. Žiūkas buvo 40-as.

22-ejų metų M. Šavelskis trasoje užtruko 1 val. 29 min. 26 sek.  Ėjikas parodė prastesnį rezultatą negu tikėjosi jo treneris ir pats sportininkas. Nepaisant to, tai pirmosios olimpinės žaidynės, kuriose dalyvavo M. Šavelskis.

Pirmąją ir antrąją vietą 20 km sportinio ėjimo rungtyje užėmė Kinijos sportininkai – Wangas Zhenas ir Cai Zelinas. Trečiąja vieta tenkinosi australas Dane Bird-Smith.