Sportas

2016.08.06 20:02

R. Berankiui olimpiada baigėsi

LRT.lt, ELTA, lrytas.lt2016.08.06 20:02

Pirmasis Lietuvos tenisininkas, patekęs į olimpines žaidynes, Ričardas Berankis savo pasirodymą baigė labai greitai. Šiek tiek po 17 val. Lietuvos laiku 26 metų lietuvis susitiko su 27-erių australu Johnu Millmanu ir nepraėjus nė valandai jam pralaimėjo rezultatu 0:6, 0:6. Lietuvis pateko į olimpinių žaidynių istoriją kaip pirmasis tenisininkas, nelaimėjęs nė vieno „geimo“. 

ATP reitinge lietuvis – 71-as, o jo varžovas – 75-tas. R. Berankiui su J. Millmanu jau teko kartu žaisti jaunių lygoje prieš 9-erius metus. Tąkart lietuvis australui taip pat pralaimėjo. 

Lietuvis šiame mače neatliko nei vieno neatremiamo padavimo (australas – 5) ir padarė šešias dvigubas klaidas (J. Millmanas – 0).

„Negaliu patikėti, kad taip greitai pasibaigė mano olimpinės žaidynės, – iš karto po mačo sunkiai žodžius rinko R. Berankis. – Negaliu atsakyti, kas atsitiko, nes nedaug turėjęs tokių mačų. Mintys visai kitur, net nežinau, ką sakyti.“

Antrajame rate J. Millmanas žais arba su 26-erių metų japonu Kei Nishikori (6 vieta ATP reitinge), arba su 28-erių metų ispanu Albertu Ramosu Vinolasu (33).

Olimpinių žaidynių vienetų varžybose dalyvauja 64 tenisininkai.

Naujausi

Paieškos rezultatai

20180218

Įkelk naujieną

Nuotraukos
Nuotraukos
Kelkite nuotraukas tiesiai iš kompiuterio arba spauskite pridėti nuotrauką/as
Nuorodos į audiovizualinę informaciją
Autorius