Lietuvoje

2013.12.04 14:27

„LRT Opus Ore“ rengia dar vieną ir paskutinį šių metų koncertą

2013.12.04 14:27

Savaitgalį Vilniaus menų fabrike „Loftas“ įvykęs projekto „LRT Opus Ore“ pirmojo gimtadienio anšlaginis koncertas pritraukė ne tik visą Lietuvos alternatyvios muzikos grietinėlę, bet neliko nepastebėtas ir garsių užsienio muzikos vadybininkų. 

Savaitgalį Vilniaus menų fabrike „Loftas“ įvykęs projekto „LRT Opus Ore“ pirmojo gimtadienio anšlaginis koncertas pritraukė ne tik visą Lietuvos alternatyvios muzikos grietinėlę, bet neliko nepastebėtas ir garsių užsienio muzikos vadybininkų.

Internetu koncertą stebėjo ir buvęs britų roko legendos „Pink Floyd“ vadybininkas Peteris Jenneris sveikina naująją lietuviškos muzikos iniciatyvą: „Esu neblogai pažįstamas su Lietuvos muzikos kultūra, dar šiais metais dalyvavau „Vilnius Music Week“ koncertuose, o šio koncerto – „LRT Opus metai Ore“ – žvaigždes Aliną Orlovą ir grupės „Sheep Got Waxed“ narius pažįstu asmeniškai. „Pasinaudodamas proga, norėčiau perduoti linkėjimus visai LRT Opus komandai, sugebančiai pradedančias grupes iškelti į dienos šviesą. Judėkite ir toliau ta pačia kryptimi“ , – linki žinomas roko pasaulio autoritetas.

Prieš metus startavusios koncertų serijos „LRT Opus Ore“ pirmojo gimtadienio koncerte pasirodymus surengė ir metų muzikos iniciatyvą sveikino LRT Opus bičiuliai: „Golden Parazyth“, „Keymono“, Alina Orlova, „Freaks On Floor, „mmpsuf“, Markas Palubenka, „Colours of Bubbles“, „Mesijus x Garo“, „Sheep Got Waxed“, „Garbanotas Bosistas“, „Los Turbos“, „Umiko“, „Deeper Upper“, „Candee Train“ ir „Soul Moustache“.

Tarp koncerto svečių – aktoriai Audrius Bružas, Kirilas Glušajevas, muzikantai Leonas Somovas, Justė Arlauskaitė-Jazzu, Jurga Šeduikytė, režisieriai Dalia Ibelhauptaitė, Kristijonas Vildžiūnas, Gytis Ivanauskas ir daugelis kitų žinomų žmonių. Koncerto nuotraukų galeriją galima rasti https://www.facebook.com/LRTOpus

Triukšmingai atšventusi gimtadienį, LRT Opus komanda kimba į naujus darbus: jau šiandien vakare rengiamas dar vienas ir paskutinis šių metų „LRT Opus Ore“ serijos koncertas.
Trečiadienio vakarą LRT Opus radijo įrašų studijoje savo pasirodymą surengs „žiemiškas“ Eglės Sirvydytės ir Aivaro Ruzgo elektroninės muzikos duetas „mmpsuf”.

Kaip jau tapo įprasta, koncertas bus filmuojamas ir tiesiogiai transliuojamas radijo bangomis, vėliau perkeliamas į televiziją ir internetą.

Mažąja raide savo pavadinimą rašanti grupė „mmpsuf“ jau seniai yra tapusi savotišku lietuviškos muzikos kokybės etalonu. Pasak paties dueto, jų kuriamą muziką reikia klausyti, išgyventi ir matyti. Projektą sudaro Eglė Sirvydytė ir Aivaras Ruzgas, sėkmingai išleidę du albumus „Expeditors“ (2011) ir „Retina“ (2012).