Pozicija

2021.08.03 14:38

Vytautas Landsbergis. Arba

Vytautas Landsbergis, Pirmasis atkurtos nepriklausomos Lietuvos valstybės vadovas2021.08.03 14:38

Galų gale, Lietuva ginasi. Bet ar ginasi Europos Sąjunga? Viskas prasideda nuo aiškumo ir neaiškumo. Arba. Migrantai ar diversantai? Tąsyk areštuotini...

Tarp migraciją reguliuojančių nacionalinių taisyklių Lietuva galėtų skubos tvarka įsivesti ir tokią:
„Iš asmenų, sutikusių tapti priešiškų Lietuvai jėgų diversijos įrankiu ir sąmoningai nusižengiančių legalaus atvykimo į šalį taisyklėms, prieglobsčio prašymai nepriimami“.

Toks būtų įstatymas. Galimas ir Baudžiamojo Kodekso 292 str. papildas dėl neteisėto užsieniečių gabenimo tiems, kurie patys save pėstute neteisėtai gabena per vis dar esančios valstybės sieną.

Neteisėto imigracinio atvykimo neskatiname. Jei Vokietija skatina ir norės mus barti, tegul įsiveda „Lufthansos“ skrydžius Minskas–Berlynas (Treptov–parkas).

Šiaip jau visi neteisavai grąžintini – išimtis nėščioms moterims ir motinoms su vaikais – į savo paskutinę turistinę tranzito šalį Baltarusiją. Beje, su lydimuoju rašteliu kiekvienam grąžinamajam: „Tavo pinigai – Drozdy, Minsk, kasininkas A. Lukašenka“.

Tada ginsimės rimtai. Kitaip mus išsprogdins gardžiai juokdamiesi tuose Drozduose.

Prireikus dar tyčia nužudys kokį vargšą suviliotąjį.

Toks bus „arba“, jeigu sutinkame.

„Europos sienos“ įrengimui, kad galėtume solidariai dalyvauti ginant Europos Sąjungą nuo VVP agresijos, lėšų ir žmonių skiria europiečiai sąjungininkai. Rodos, jų 26, o dar reikia skubiai priimti Škotiją, Šiaurės Airiją ir Balkanų šalis.

Ginsim ir saugosim bendrą civilizacinę sieną su Putinija.

Ten už sienos batkos tegul aiškinasi, pasimatuodami Arktikos dumblo temperatūras.

Šis tekstas – asmeninė jo autoriaus (-ė) nuomonė. LRT.lt portalo rubrikoje „Pozicija“ publikuojamos politinės ar kitos tematikos nuomonės. Publikavimo taisykles galite rasti čia.

Mums svarbus tikslumas ir sklandi tekstų kalba. Jei pastebėjote klaidų, praneškite portalas@lrt.lt.