Pozicija

2020.11.23 10:23

Robertas Šarknickas. Šachas, kada matas?

Robertas Šarknickas, Seimo LVŽS frakcijos narys2020.11.23 10:23

„Politinė kultūra“ – pastaruoju metu šie du žodžiai skamba dažniau nei prezidento vardas. Seimo salė. Penktadienis. Atrodo, kad opozicija gauna, šachas.

Seimo pirmininkė Viktorija laimi, atmesdama mūsų pasiūlytą kandidatę, ji turi teisę, juk yra valdančioje daugumoje. O iš „politinės kultūros“, kaip čia pasakius, galima ginčytis iki negalėjimo, bet nešvaistysiu energijos žaidimams.

Ieškokime kito varianto, juk reikia dirbti Lietuvai kartais peržengiant savo ambicijas visoms pusėms.

O dabar įnešiu daugiau aiškumo dėl mūsų kandidačių. Atveriu kortas, kad nebūtų spekuliacijos. Uždarame LVŽS frakcijos posėdyje buvau tas asmuo, kuris pasiūliau didelę patirtį Seime turinčią Seimo narę Rimą Baškienę į Seimo vicepirmininkus, pirmininkas Ramūnas pasiūlė Aušrinę Norkienę. Gerb. Rima atsisakė, tad mano palaikymas atiteko A. Norkienei.

Tačiau penktadienį Seime mūsų pasiūlyta kandidatė liko šachmatų lentoje už ribos, paprastai sakant, gavom šachą.

Jei atvirai, noriu iš visų politinių partijų taikos, sutarimo ir darnaus darbo, nes turime didesnių bėdų, reikia ir toliau tvarkytis su pandemija.

Seimo pirmininkei ir kitiems frakcijų pirmininkams linkiu prasmingo susitikimo ir nebevilkinti valstybės gyvenimo!

Šis tekstas – asmeninė autoriaus nuomonė. LRT.lt portalo rubrikoje „Pozicija“ publikuojamos politinės ar kitos tematikos nuomonės, už kurias LRT.lt portalo redakcija neatsako.

Populiariausi