Naujienų srautas

Pasaulyje2015.03.23 14:53

Prorusiškos jėgos sunkiąja ginkluote puola keliomis kryptimis

15min.lt, DELFI.lt 2015.03.23 14:53

Luhansko srityje Rusijos kariuomenė ir prorusiški kolaborantai vėl suintensyvino puolimą, praneša Ukrainos Antiteroristinės operacijos spaudos centras.

Luhansko srityje Rusijos kariuomenė ir prorusiški kolaborantai vėl suintensyvino puolimą, praneša Ukrainos Antiteroristinės operacijos spaudos centras.

Kaip parneša portalas liga.net, Luhansko srityje iš „Grad“ sistemų buvo apšaudyta Orechovo ir Horichovės gyvenvietės.

Sekmadienį vakare Peski kaimas buvo apšaudytas 120 milimetrų minosvaidžiais, o naktį tankai atakavo Opytnyj kaimą Donecko kryptimi.

„Teroristinės rusų pajėgos apšaudo Ukrainos kariuomenės pozicijas visomis kryptimis. Konkrečiai, sekmadienį vakare Peskų gyvenvietė buvo apšaudyta iš 120 mm minosvaidžio, o naktį tankas apšaudė Opytnės gyvenvietę prie Donecko“, – skelbia ATO centras.

„Luhansko srityje priešininkas, grubiai pažeidęs taikius susitarimus ir akivaizdžiai demonstruodamas, kad turi reaktyvinių salvinės ugnies sistemų, iš „Grad“ įrangos apšaudė Horichovės gyvenvietę. O apie 3 val. Sokilnykų gyvenvietės teritorijoje priešininko pėstininkai susišaudė su mūsų kariais. Puolimą sėkmingai atrėmėme“, – teigiama pranešime.

„Netoli Mariupolio priešininkas taip pat nesėkmingai bandė šturmuoti mūsų pozicijas prie Šyrokynės gyvenvietės. Taip pat ši gyvenvietė per naktį buvo du kartus apšaudyta iš 120 mm minosvaidžių ir šaunamųjų ginklų. Netoli Artemivsko iš šaunamųjų ginklų buvo dukart apšaudytos Leninsko ir Šumų gyvenvietės.

„Netoli Mariupolio priešininkas taip pat nesėkmingai bandė šturmuoti mūsų pozicijas prie Šyrokynės gyvenvietės. Taip pat ši gyvenvietė per naktį buvo du kartus apšaudyta iš 120 mm minosvaidžių ir šaunamųjų ginklų. Netoli Artemivsko iš šaunamųjų ginklų buvo dukart apšaudytos Leninsko ir Šumų gyvenvietės. Naktį Luhanske priešas, grubiai pažeisdamas taikos susitarimus ir aiškiai demonstruodamas salvinės ugnies sistemų buvimą teritorijoje, apšaudė Orechovo gyvenvietę. Apie 3 val. Sokolnikų kaimo rajone priešo kariuomenė, naudodama šaunamuosius ginklus, stojo į mūšį su mūsų kariais. Puolimas sėkmingai atremtas“, – skelbiama pranešime.


Per 20 valandų Rusijos kariuomenė ir prorusiški kolaborantai rytų Ukrainoje 12 kartų panaudojo ginkluotę, dar penki atvejai tylos režimo pažeidimo užfiksuoti nuo vidurnakčio iki 5 valandos ryto.

LRT yra žiniasklaidos priemonė, sertifikuota pagal tarptautinę Žurnalistikos patikimumo iniciatyvos programą

Naujausi, Skaitomiausi