Pasaulyje

2015.03.17 09:55

Kremlius apdovanojo Čečėnijos prezidentą R. Kadyrovą jau antru ordinu per mėnesį

15min.lt, Edmundas Jakilaitis2015.03.17 09:55

Čečėnijos vadovas Ramzanas Kadyrovas, netiesiogiai kaltinamas Boriso Nemcovo žmogžudystės užsakymu, apdovanotas antru ordinu per mėnesį.

Čečėnijos vadovas Ramzanas Kadyrovas, netiesiogiai kaltinamas Boriso Nemcovo žmogžudystės užsakymu, apdovanotas antru ordinu per mėnesį.

Šį kartą – ordinu „Už ištikimybę pareigai“, praneša „Krym Media“. Tokį ordiną taip pat gavo Tatarstano prezidentas Rustamas Minnichanovas, Rusijos vicepremjeras Dmitrijus Kozakas, Krymo prokurorė Natalija Poklonskaja, Krymo VRM vadovas Sergejus Abisovas, Krymo Nepaprastųjų situacijų ministerijos vadovas Sergejus Šachovas ir t.t., taip pat keli Rusijos Dūmos deputatai.

Ordinai įteikti Rusijai minint Krymo aneksijos metines. 2014 m. kovą gąsdinant ginklu buvo surengtas referendumas dėl Krymo prijungimo prie Rusijos.

R. Kadyrovas jau anksčiau yra apdovanoras ordinu „Už Krymo išvadavimą“. O, iškart po B.Nemcovo politinės žmogžudystės, įtarimus pateikus artimiems R.Kadyrovo bičiuliams, jo gvardijos nariams, R.Kadyrovas iš V.Putino rankų gavo ordiną „Už pasiekimus darbe, aktyvią visuomeninę veiklą ir daugiametį sąžiningą darbą“. Rusijos prezidento atstovas Dmitrijus Peskovas sakė, kad tai – tik sutapimas.

Mums svarbus tikslumas ir sklandi tekstų kalba. Jei pastebėjote klaidų, praneškite portalas@lrt.lt.