Pasaulyje

2015.03.13 16:15

Kremlius atrado V. Putiną jo užmiesčio rezidencijoje netoli Maskvos

15min.lt, BNS2015.03.13 16:15

Kremliaus spaudos tarnyba pagaliau paskelbė apie naują įvykį prezidento Vladimiro Putino darbotvarkėje. Skelbiama, jog Rusijos vadovas kovo 16-ąją, pirmadienį, Sankt Peterburge susitiks su Kirgizijos prezidentu Almazbeku Atambajevu.

Kremliaus spaudos tarnyba pagaliau paskelbė apie naują įvykį prezidento Vladimiro Putino darbotvarkėje. Skelbiama, jog Rusijos vadovas kovo 16-ąją, pirmadienį, Sankt Peterburge susitiks su Kirgizijos prezidentu Almazbeku Atambajevu.

Netikėtai jo darbotvarkė buvo papildyta ir penktadienį – Kremlius paskelbė nuotraukas, kuriose V. Putinas esą kovo 13 d. susitiko su Aukščiausiojo Teismo teisėju.

Susitikimas įvyko V. Putino rezidencijoje Novo Ogariove netoli Maskvos, savo tinklalapyje nurodė Kremlius, taip pat paskelbęs nuotraukų, kuriose V. Putinas matomas su teisėju Viačeslavu Lebedevu.

„Jūs tikriausiai girdite kritikos – be jos neįmanoma gyventi – bet aš tikiu mūsų teismų sistemos fundamentaliais pagrindais, ir man atrodo, kad šis žingsnis – sujungti du teismus – turi padėti pagerinti teismų praktiką; kad mes, Rusijos piliečiai, jaustume, jog yra instancija, kuri iš tikrųjų gina jų teises“, – V. Putinas sakė per susitikimą su V. Lebedevu, kurio metu diskutavo apie teismų reformą.

Gandus apie prastą sveikatą įžiebė atšaukti susitikimai

Agentūros BNS duomenimis Rusijos valstybinė televizija rodė šį susitikimą.

Pilką kostiumą ir mėlyną raštuotą kaklaraištį dėvintis V.Putinas atrodė kaip įprasta. Trumpame reportaže jis linksėjo ir šypsojosi, kalbant V. Lebedevui.

Šią savaitę turėjęs įvykti V. Putino vizitas Kazachstane buvo atšauktas, nepateikus jokių oficialių paaiškinimų. Taip pat buvo atšauktas susitikimas Maskvoje su Gruzijos separatistinio Pietų Osetijos regiono delegacija.

Kremliaus atstovas Dmitrijus Peskovas ketvirtadienį sakė naujienų agentūrai „Reuters“, kad V. Putino, kuriam dabar 62 metai, sveikata yra gera ir kad jis dirba kaip įprasta.

Tačiau sprendimas atšaukti susitikimus paskatino gandų pliūpsnį Rusijos socialiniuose tinkluose, nors dauguma pagrindinių žiniasklaidos kanalų, kurie yra lojalūs Kremliui, vengė skelbti pranešimų šia tema.

Pirmadienį – susitikimas su Kirgizijos prezidentu

Pranešama, kad pirmadienį V. Putinas susitiks su A. Atambajevu. Šiame susitikime bus aptariama dvišalės prekybos, investicijų, kultūrinių mainų klausimai. Taip pat bus tariamasi dėl energetikos ir galimo tolesnio Eurazijos sąjungos vystymo.

Rusija Vladimiro Putino pasigenda jau nuo kovo 6-osios dienos, kai prezidentas paskutinį kartą pasirodė viešai. Internete jau pradėjo sklisti gandai apie V. Putino sveikatos problemas, perversmą Kremliuje bei netgi galimą jo mirtį.

Šveicarai skelbia, kad V. Putino draugė pagimdė

Šveicarijos žiniasklaida penktadienį skelbia išsiaiškinusi, kodėl visą savaitę V. Putinas buvo dingęs.

Esą visą savaitę jis leido Tičine kartu su savo meiluže Alina Kabajeva. Rsi.ch teigia, kad, šaltinių teigimu, A. Kabajeva Rusijos prezidentui Šveicarijoje pagimdė vaiką. Šveicarijos žiniasklaidos teigimu, pora buvo rezervavusi net dvi palatas, o šiandien jos jau buvo tuščios.

Mums svarbus tikslumas ir sklandi tekstų kalba. Jei pastebėjote klaidų, praneškite portalas@lrt.lt