Pasaulyje

2015.03.08 12:05

Sulaikyti dar du įtariamieji B. Nemcovo nužudymu

BNS 2015.03.08 12:05

Rusijos policija dėl Boriso Nemcovo nužudymo areštavo dar du vyrus ir dabar sulaikytųjų yra jau keturi, sekmadienį pranešė valstybinė žiniasklaida.

Rusijos policija dėl Boriso Nemcovo nužudymo areštavo dar du vyrus ir dabar sulaikytųjų yra jau keturi, sekmadienį pranešė valstybinė žiniasklaida.

Opozicijos aktyvistas B. Nemcovas buvo nušautas vasario 27-ąją prieš vidurnaktį Maskvos centre, kai su drauge ėjo per Didįjį Maskvos upės tiltą netoli Kremliaus.

Ingušijos saugumo tarybos sekretorius Albertas Barachojevas valstybinei naujienų agentūrai „RIA Novosti“ sakė, kad minimi du vyrai buvo sulaikyti dėl 55 metų B. Nemcovo, buvusio vicepremjero, nužudymo.

Abu šie Ingušijoje areštuoti vyrai yra iš kaimyninės Čečėnijos neramiame Šiaurės Kaukaze. Vienas sulaikytųjų yra Anzoro Gubaševo jaunesnysis brolis. Apie A. Gubaševo ir Zauro Dadajevo areštą Rusijos saugumo pareigūnai pranešė šeštadienį.

„RIA Novosti“ pranešė, kad Z. Dadajevas buvo vieno bataliono, susijusio su Čečėnijos vidaus reikalų ministerija, vado pavaduotojas, o A. Gubaševas dirbo vienai saugumo kompanijai Maskvoje.

Įtariamieji sekmadienį turėjo pasirodyti teisme Maskvos centre, kur buvo sustiprintas saugumas. Teismo atstovė Ana Fadajeva sakė, jog turi būti nuspręsta, ar pratęsti jų sulaikymą, tačiau neaišku, ar teisme pasirodys visi keturi areštuoti vyrai.

Įtariamieji buvo areštuoti kiek daugiau nei savaitė po to, kai prezidento Vladimiro Putino kritikui B. Nemcovui buvo keturis kartus šauta į nugarą.